Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont a homigyeró forma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a homigyeró forma a menő manapság a lányok körében? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy manapság, ha látok egy lányt meg egy hapsit akkor agyf*szt kapok...Egyszerűen miért nem a normális kinézetű embereket bírják a mai nők zöme?


Homigyeró:Olyan típusú 14-20 év közti fiú aki fiú létére úgy néz ki mint egy b*zi...


2011. máj. 2. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és rühellem az ilyet. Undorítóak.

A másik kedvencem a girhes tizenéves nyikhaj gyerek, aki seggig letolt gatyában rohangál és húdemenő.

Az én barátom egy igazi férfi, nem ilyen lúzer...

20L

2011. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
háh ezért karatézok és boxolok egyszerre :D
2011. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért a nők zöme még mindig a férfias tipusra bukik szerencsére. A tinicsajok egy része nyomul ezekkel a homigyerókkal addig a pontig, amíg nem növik ki ezt a hóbortot. Utána ők is pasikat keresnek majd.
2011. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Homigyeró:Olyan típusú 14-20 év közti fiú aki fiú létére úgy néz ki mint egy b*zi..."


Na most LÁNY létére mégsem nézhetne ki b*zinak, nem? Muszáj fiúnak lennie hozzá.

2011. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja én fiú vagy és 18 éves. :D Csak itt ahol én lakom. a környékemen már majdnem mindenkit a homokforma fertőzött meg agyilag...Rám meg nem tud hatni szerencsére. :D
2011. máj. 2. 16:27
 6/16 A kérdező kommentje:
*vagyok
2011. máj. 2. 16:27
 7/16 anonim ***** válasza:
mert aranyosabbnak, kedvesebbnek, barátságosabbnak tűnnek mint a többi. persze ez sokszor csak látszat és nem igaz. de a másik ami nekem fontos hogy az ilyenek nem olyanok mint mondjuk te, aki ránézésre leb*zizol bárkit, másokkal foglalkozol, lenézed őket mert ők mernek furán öltözni meg hetero létükre lesz*rják ha b*zinak nézik őket. általában az ilyenek toleránsabbak... ami igen csak fontos tulajdonság.
2011. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem úgy önmagában nincs bajom a homokosokkal ne érts félre...Csak egy ideje már b*ssza az agyam, hogy miért megy ez ilyen h*lye divatszerűen?...Én tolerálom őket. Csak már egyszer volt amikor mentem az utcán egyedül egy csapat leány beszól, hogy hogyan nézek ki...Innentől szakadt el bennem a pumpa a homigyerók iránt. :)
2011. máj. 2. 16:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én a "tipikus" plázahím példányokat elkerülöm, az azonban nem szégyen szerintem, ha egy pasi igényes, fel tud öltözni és van stílusa--> sokan már ezért is leb*ziznak embereket, amit amúgy nem értek. Az előzőek által írt kirívó példákra tett megjegyzések persze érthetőek, de az a tapasztalatom, hogy pont azok szokták széltébe-hosszába pocskondiázni az ilyen srácokat, akik nem toleránsak/ nem néznek ki túl jól/ igénytelenek/ szürke egerek, és siránkoznak hogy nem tudnak barátnőt szerezni. 20/L
2011. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nekem csak annyi a nagy hibám a legtöbb "plázafan" szerint, mert nem zselézem meg vasalóm a hajam...Minek vasaljam amikor szerintem egy hülyeség. :) Aki akarja vasalja. De az biztos, hogy nem fogom.
2011. máj. 2. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!