Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ez a menő kapcsolati forma manapság?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben folyamatosan abba futok bele h a pasik (bocs a nőkről nem tudok nyilatkozni mert nő vagyok) nem akarnak rendes kapcsolatott. Legyen egy nő akit meg tudnak dugni és néha valami program és ennyi. Mindeki éli a maga kis életét és heti 1-4 alkalommal összejönnek erre arra. Esetlegesen együtt alvás szex után de inkább azt se...

30-45 éves korosztályról van szó amúgy


átlagban a 2-3. randin nyomják be ezt a szöveget és csodálkoznak a lelépek. (azt már nem akarom irni mi fenének elküldenek)

Miért kellene éveket pazarolnom egy olyan "kapcsoltra" ami nem is az?


2018. dec. 3. 19:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
44%
Te hány éves nő vagy?
2018. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is többször belefutottam ebbe mostanság, a 20-as végi, 30-as korosztályból.
2018. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
de már a 40es pasik is ezt akarják...
2018. dec. 3. 19:29
 4/35 anonim ***** válasza:
51%
És pontosan mi a baj ezzel? Az emberek csalódtak a régi családmodell-ben, elegük lett abból, hogy minden kapcsolat megromlik és a legtöbb válással is végződik, tanultak az előző generációk hibájából és inkább nem cseszik el a saját életüket. Arról nem is beszélve, hogy pl. az ingatlanárak is annyira elszálltak, hogy nincs hely se hova gyerekeket vállalni. Az sem úgy van már mint régen, hogy az állambácsi segített mindenkinek a 20-as éveiben jó nagy tágas lakást szerezni.
2018. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

nem irtam h házasságot akarok ...

csak azt h nekem nem felel meg az a barátság extrákkal amit akarnak.

simán csak szeretném h a kapcsolat majd fejlödni tudjon

összeköltözés - közös élet - gyerekválalás

olyan érzésem van h egy kapcsoltból csak a jó dolgok kellenek de más nem - nem akarnak felelősséget válalni a másikért

2018. dec. 3. 19:35
 6/35 anonim ***** válasza:
45%
Én is ugyanezt érzem. Én is dobom az ilyen pasikat hamar. Annak kell örülni, hogy legalább viszonylag hamar kiderül.
2018. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki ilyen, nyilván van ellenpélda is bőven, aki szeretne normális kapcsolatot és barátnőt/barátot.


Ez inkább életszakasz, de inkább a személyes érzelmi világától függ. Például, nekem is van egy hosszú kapcsolatom, épp hullámvölgyben. Ha szakítunk, feltétlenül tudnék- vagy egyáltalán akarnék..- újra erősen kötődni egy ideig.


Szerintem ők is hasonlóképp vannak. Most épp ilyen szakaszban vannak, aztán ez majd változik idővel.


Ha te most kiegyensúlyozott vagy és készen állsz igazi kapcsolatra, akkor egész egyszerűen olyat keresel. (Tudom a valóságban ez talán kevesebb). Ezeket meg jó is már az elején tisztázni, kinek milyen céljai vannak épp.


Ha lelkileg helyrezökkennek, idővel ők is megállapodnak ha találnak egy olyan embert, akivel érdemes. De tény, hogy az időzítésen is múlik ez.

2018. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
29%
*JAV: Ha szakítunk, NEM feltétlenül tudnék- vagy egyáltalán akarnék..- újra erősen kötődni egy ideig.
2018. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a pasik addig csinálják, amíg nem találkoznak olyan nővel, aki többre is alkalmas. Persze abba nem gondolnak bele, hogy ezek miatt a kis kalandozások miatt a normális nőket kicsit sem fogják érdekelni. Én mondjuk speciel soha nem találkoztam ilyen pasival, pedig sok 30-40 év közötti ismerősöm van.
2018. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

ezek a pasik ezt a fajta kapcsolatott nem pár hónapra gondolják hanem h nekik EZ a párkapcsolat.

vagyis ez az amit akarnak.

2018. dec. 3. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!