Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen férfitársaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen férfitársaim, nektek melyik elutasítási forma fáj a legjobban? Melyik a leghumánusabb?

Figyelt kérdés

1) Finoman közli, hogy nem egymást keresitek

2) Nem válaszol

3) Letilt


Nekem a harmadik esik a legrosszabbul, annyira megalázó...


Ellenben az elsőt már-már sikerként értékelem, hogy nem vagyok annyira rossz pasi, hogy szó nélkül eltűnjön, vagy le is tiltson... Bár valódi sikerem nem nagyon szokott lenni, ha valaki kedvesen közli, hogy nem én vagyok az esete, az néha mosolyt csal az arcomra. Ilyenkor sok sikert kívánok neki és jobb lesz a kedvem, hogy bár nem kellettem neki, de legalább annyira ocsmány nem vagyok, hogy szó nélkül lelépjen.


2018. okt. 11. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
De, ugyanúgy ocsmány vagy csak a lány nem bunkó. Ennyi.
2018. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem tőled függ, hogy melyiket választják. Kivéve, ha netán úgy ítélik, hogy agresszívan akarnád érvényre juttatni az akaratodat, jelen esetben a folytatást. De mivel gondolom nem így lenne, csak azon múlik, hogy van-e gerince az illetőnek és tisztel-e annyira, hogy a humánus 1. lehetőséget válassza.
2018. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
A leghumánusabb, ha szó nélkül eltűnik az ember. Mert az ugyan fáj a másik embernek, de a harag és a düh, ami utána marad, hamarabb oldja a fájdalmat, mint ha szembesítik valamivel, mert akkor a bánat marad a helyébe, azzal meg sokkal nehezebb megbirkózni az embereknek, meg állandóan önmarcangolásba torkollik, hogy ő miért nem volt jó..
2018. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindenben volt már részem! Ocsmányoztak,öljem meg magam stb már nem is tudnának újat mondani! Ez van ha ocsmánynak és lúzernek születik az ember!
2018. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

A leghumánusabb az, hogy közli kertelés nélkül, hogy nem egymást keressük és ha rendes, ezt meg is indokolja. A nem válaszol szerintem a legfájóbb, a tiltásnál legalább tudod, hogy vele van baj, nem is kicsi :D

32/f

2018. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindhárom lehetőségnél csúnyának tart ! Csak az elsőnél még nem mérges is pluszban.
2018. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha nem is foglalkozol velük, hanem inkább értelmes dolgokra fordítod az energiádat, pénzedet, idődet. :) Egyébként meg ki a faxt érdekel, hogy a nők mit gondolnak vagy mondanak.:D F
2018. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!