Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem általában úgy kedvelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem általában úgy kedvelnek az emberek, mint valami akciós ételkupont. Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék hosszú novellát írni a kérdésem alá, de alapvetően arról van szó, hogy általában gyorsan kedvelnek meg az emberek, de ez csak rövid ideig tart. (Általában fél évnél tovább nem.)


El tudná valaki mondani, hogy lehet normálisan és tartósan fent tartani az emberi kapcsolatokat? Az eddigi tapasztalatim alapján akkor szokott minden elromlani, amikor már ki merem mutatni az érzéseimet és a kötődésemet.



2018. nov. 19. 22:41
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%

Én megfigyeltem, hogy hó végén sokkal szimpatikusabbnak tartalak, mint fizetésnap, szóval lehet benne valami :D

32/f

2018. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
79%

"Az eddigi tapasztalatim alapján akkor szokott minden elromlani, amikor már ki merem mutatni az érzéseimet és a kötődésemet."

Ha tudod mi a gond, akkor mi a gond? :)

2018. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem jó megoldás nem kötődni és nem kimutatni az érzéseinket hosszú távon.
2018. nov. 19. 22:48
 4/50 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, mennyire tudod beleképzelni magadat a másik ember helyébe úgy általában? Mennyire vagy képes látni a másik szemével? (Ez utóbbit azért írom, mert a közhiedelemmel ellentétben a másik megértéséhez nem feltétlenül szükséges érzelmi azonosulás.)
2018. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon elgondolkoztat, amit írsz. Hogy egyáltalán ezt észreveszed a saját életedben. Receptet sajnos nem tudok rá, de egyből eszembe jutott, hogy nekem vagy par hetes vagy tobb eves-evtizedes kapcsolataim vannak.

A tanulság talán az, hogy nekem sikerul talán (remélem) par het utan kiszurni kibe tudok hosszutavon onzetlenul energiat aldozni es ilyenkor ezt forditva is erzem.

Akivel valami necces, kinos kicsit is, azt hamar hagyom, figyelek a kolcsonossegre.

2 baratnom van 8 eve elotte is egy jo baratnom volt 4 evig, a tobbiek jottek-mentek.

Ugyanez a parkapcsolat csak ott mellenyultam. Tobb randi, nagyon rovid kapcsolat, majd 1 eves aztam 7 eves kapcsolat. most igyekszem megtalalni a kovetkezot ami nem 7 evig hanem a sirig tart. Addig johetnek a randik :D


szerintem az elejen ne adj sokat, mindig ovqtosan. es fokozatosan kell megnyilni mindenki felé. nagy fordulatokat elkerulve. talan ez a titka.


a masik hogy szerintem egyszerre max 2-3 emberrel lehet tenyleg napi cset- min havonta 2x talalkozos eletreszolosagokat csinalni.

2018. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
82%
Túlzottan általánosan fogalmazol, kérdező. Pontosabban abszolút megfoghatatlan, amit mondasz. Így nem nagyon fogunk tudni segíteni.
2018. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és a másik: te most konkrétan párkapcsolatról írsz, kérdező? Annak kialakításával / megtartásával vannak gondjaid?
2018. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Az érzelmi intelligenciám alacsony, de azt meg tudom állapítani, hogy a másik mit érezhet bizonyos helyzetekben. Általában amit nem szoktam érteni azaz, hogy mitől lesz ideges valaki, mit teszek amivel felidegesítem és az sem megy túlzottan, hogy bizonyos helyzetekben mi lenne a helyes reakció. Például, ha valaki szomorú dologról beszél akkor nem igazán szoktam tudni, hogy mit kellene mondanom.
2018. nov. 19. 22:53
 9/50 anonim ***** válasza:
21%

Csináld azt amit az autisták, pszichopaták és nárcisztikus férfiak, akik kapcsán szoktak itt igen gyakran kérdezgetni, érdeklődni, alkudozni. Értem a problémát viccen kívül és nem tudom mi lehet a jó megoldás, régebben még nem így ment, de tapasztaltam én is, hogy mostanában elég óvatosan kell bánni az arányokkal, mert furcsán néznek az emberre.

32/f

2018. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
56%

Ha úgy érzed, alacsony az érzelmi intelligenciád, meg a kapcsolatteremtő képességed, és szeretnéd fejleszteni, szerintem ezt a könyvet olvasd el, kérdező:


[link]

2018. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!