Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az hogy sose talalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy sose talalok kozos temat a lanyokal, sose tudunk mirol beszelgetni, mit tegyek hogy ez megvaltozzon?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs közös téma, akkor a szexről kell beszélgetni és az, majd old mindent. Persze, ha nem vevő rá a csaj, akkor le kell állni különben azt hiszi csak megakarod dugni :D
2017. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert te nem a lánnyal akarsz beszélgetni és nem őt akarod megismerni, hanem valahogy meg akarsz felelni valamilyen képzeletbeli forgatókönyvnek, ami valahogy szexhez vagy párkapcsolathoz vezet.


Próbáld meg valódi emberként tekinteni a lányokra, valódi értékeket keresni, és mindjárt lesz téma.

2017. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt, hogy velük én sem, pedig nő vagyok? :D Félreértés ne essék, vannak érdekes, okos, sokoldalú lányok, ismerek ilyeneket, de nagyon kevés van belőlük. Általában elbutított fsságokról megy a duma, vagy pletykálnak másokról, vagy olyan semmilyen szótlanok. Nem mindig a te hibád, ha nincs meg a közös téma, ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez a másikat mentesíti bármilyen igyekezet alól, mert volt pár olyan randim, mikor kitettem a lelkem és mindent bedobtam, amihez csak egy kicsit is értettem, ami teszem hozzá, bőven "fiús" érdeklődés és bőven sok, a srác meg pampogott. Még akkor is, mikor szituációkat dobtam fel, hogy hova menne szívesen nyaralni és miért, vagy mit érzett élete legnagyobb sikerének, ilyesmi. Előtte persze sport kilőve, tudomány (egy része, amiben meg merek szólalni) kilőve, aktualitás kilőve, irodalom, művészet kilőve, még kockulni sem szokott... A filmeket sosem láttam, amiket említett... Most ezzel mit csináljak?


Nem hiszem, hogy mindent erőltetni kellene. Már csak elvből sem. Egyszerűen ha valakivel nem pörög a beszélgetés a maga természetességében és fogóval kell kirángatni a másikból minden szót... Én azzal normális párkapcsolatot nem tudok elképzelni, mert az biztos, hogy nem fogok síri csendben valaki mellett éldegélni, aki csak bólogat jóformán...

2017. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as te nagy dumás csaj lehetsz meg tuti sokat szeretsz beszélni, az írásod hosszából is látható :D Szeretem az ilyen csajokat, mert ahogy írod rengeteg egy idő után nem tud mit írni csak 1 vagy 2 szót..ami , ha a másik fél is ezt tenné, akkor hova fajulna a dolog? Nem szeretem, ha egy csaj buta és nem tud kommunikálni csak pár szót nyökögni :) Szóval részben a csajokban is keresendő a hiba kérdező nem csak benned, mert te se vagy szerintem elég nyílt / kommunikatív és a csajok se nagyon, akikkel próbálkoztál így persze, hogy csak a nagy csend fog menni...
2017. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszabb ***** válasza:
Leginkább azt nem szeretem, hogy elvárják, hogy sorozatosan te dobj fel témát, különben elkönyvelnek unalmas pasasnak, de ők semmihez nem tesznek hozzá soha, hanem tulajdonképpen osztályozzák a műsorodat. Számtalanszor még itt is le szokták írni, hogy egy hapsinak legyen humora, meg jó dumája, de nekik mijük van? Mit tudnak ők hozzáadni? Hát semmit. Csak rötyögnek, vihognak, olykor bekapcsolódnak valami teljesen értelmetlen, oda nem illő beszólással, aztán csókolom. Csak éppen ha ők elvárják, akkor jogom van nekem is elvárni, hogy egy nő legyen vicces, legyen humora, legyen egy bizonyos értelmi szintet megütő beszélőkéje (lehetőleg ne pletykáról, ostoba tévéműsorokról, divatboltokról, szépészeti márkákról, meg a múltból felhozott tropára részegedős bulikról, et cetera). Viszont hiába várom el, ha a nők mind nudlik, butácskák. Rengetegszer fel szokták hozni azt is, hogy ők mennyi mindenben, micsoda szerteágazó témakörökben jártasak, csillagászatban, történelemben, informatikában, növénytanban, zeneművészetben, formatervezésben, hadiiparban, sportban, tényleg mindenben, s kivétel nélkül mindig az szokott beigazolódni, hogy Wikipédián elolvastak róla másfél sort. Ennyi a nagy tudományuk. De bezzeg a kedvenc színész, sportoló, énekes, szomszéd csaj, expasi új csaja stb. magánéletét kívülről fújják.
2017. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz csajokat talaltal eddig :)


Keress fiusabb beállítottságú csajt, azzal lesz téma bőven , en is ilyen vagyok . Nem tudok a nőtatsaimmal szót érteni , sok f4szságrol beszélnek, ami engem hidegen hagy ...

2017. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában ez van, ha két kevésbé beszédes ember találkozik.
2017. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok megbántani senkit, de ez nem újkeletű probléma. A gond, hogy a legtöbb lánynak ki van mosva az agya, egyszerűen semmilyen komolyabb témák nem foglalkoztatják őket, nem tudsz miről beszélgetni velük, a csillagászathoz faékek, a pszichológia nem érdekli őket, max annyiban, hogy a pasi milyen játszmákat tol velük, én könyvekről, komolyabb filmekről, tudományról, gazdaságról még nem igazán tudtam elbeszélgetni lányokkal a barátnőimet leszámítva. Komolyan, ez nem bántás, inkább észrevétel és itt említem meg a kevés, de annál aranyabbat érő kivételeket. Sokan ún. small talk-okat tolnak, ami pletyka, mindennapi érvénytelen témák. Olyan dolgok, amikről felesleges szerintem beszélni, hogy ki kivel mit csinál, hova megy, mit intéz, mi a baja stb. Senkit nem érdekel! :D
2017. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!