Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen sokkal jobban el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen sokkal jobban el tudok beszélgetni 15-16 éves lányokkal mint a korosztályommal, miért van ez?

Figyelt kérdés
úgy vettem észre hogy a huszonéves lányok többsége bármilyen felhozott témára vagy beszélgetési kezdeményezésre 1-2 szavas sehová nem vezető válaszokat adnak ami gyakorlatilag azonnal kinyírja a beszélgetést. nincsenek saját gondolataik, nem érvelnek semmi mellett vagy ellen. sok 15-16 éves lánnyal viszont jobban el tudok lenni ilyen téren. mások is tapasztalták ezt?
2017. júl. 5. 21:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
mert a kis tinik az idősebb pasikra buknak, neked meg ők pont megütik a szintedet :)
2017. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Ők közvetlenebbek, kevésbé életuntak idősebb társaiknál.
2017. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Utolsó,mit jelent az,hogy életunt?Prűd?Szánalmas?
2017. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Megtaláltad a saját szellemi szintedet, ennyiről van csak szó. Néhány kiscsajnak benedvesedett lent attól, hogy egy "komoly 29 éves férfi" szóba áll velük. Persze te nem vagy komoly 29 éves férfi csak egy kis lúzer. Ha nem lennél az, akkor tudnád, hogy rengeteg intelligens és érdekes huszonéves nő van. Persze ők általában normálisak és intelligensek voltak 16 évesen is.


De te is csak addig fogod ezt játszani, amíg az egyik kislány apja le nem csapja a kis pecsedet.

2017. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

én 21 vagyok csak, lassan 22, és mindkét korosztályba találtam vonzó nőt, a sajátoméban is, illetve 15-16 évesek között is. Vannak olyan típusú férfiak, akik az ilyen játékosabb, szabadabb szellemű lányokat preferálják. Viszont ez van mindkét korosztályban szerintem, csak míg a fiatalabbaknál ez amolyan mindennapi, így a felnőttebbeknél csak azokban, akik így is fel merik vállalni magukat. Mert hát sok nő annyira komolyan veszi az életet, hogy mindig stresszelnek, meg ráfeszülnek mindenre.


Én megértelek, de inkább a saját korosztályodban keresnék egy ahhoz hasonló lányt, mint ami vonzó számodra a kicsikben.

2017. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
3. Nem igazán erre gondolok, inkább csak annyit jelent, hogy passzívabbak. Egy fiatalabb megpróbálja vidámabban, nyitottabban szemlélni a dolgokat, és ő is kiveszi a részét az ismerkedésből. Idősebb korban pedig már annyira beleunnak az ismerkedésbe, hogy a férfinak kéne lenyűgözni, szórakoztatni őket végig.
2017. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

31 éves nőként kissé kiábrándító ezt olvasni.

Megtaláltad a szellemi szintedet.

2017. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Talán mert szellemileg visszamaradott vagy?


És ez meg is magyarázná, mit akar egy 29 éves "férfi" egy 15 éves lánytól... Ezek alapján ne is csodálkozz, hogy a korodbelieknek nem kellesz.. Normálisnak biztos nem.

2017. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%
hahaha, látom 4-es is leírta előttem a helyzetet :)
2017. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert megrekedtél a fejlődésben.
2017. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!