Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen sokkal jobban el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen sokkal jobban el tudok beszélgetni 15-16 éves lányokkal mint a korosztályommal, miért van ez?

Figyelt kérdés
úgy vettem észre hogy a huszonéves lányok többsége bármilyen felhozott témára vagy beszélgetési kezdeményezésre 1-2 szavas sehová nem vezető válaszokat adnak ami gyakorlatilag azonnal kinyírja a beszélgetést. nincsenek saját gondolataik, nem érvelnek semmi mellett vagy ellen. sok 15-16 éves lánnyal viszont jobban el tudok lenni ilyen téren. mások is tapasztalták ezt?
2017. júl. 5. 21:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagy egyedül. Egyszerűen a 29 év körüli nőket már a 40+ os férfiak érdeklik, akiknek van státuszuk és anyagi egzisztenciájuk. Egyszerűen kevés a közös témátok.

A tini lányok meg ja, azoknak még mindez nem számít, egyszerűen jól szeretnék érezni magukat egy náluk komolyabb pasival.

2017. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
#4 Torma András óh fаszom heeeee:D hogy én mennyit szakadok rajtad bаzdmeg akkora tahó vagy de igaz amit mondasz legtöbször gecc :DD
2017. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
ti komolyan ennyire retaldáltak vagytok? hol írtam olyat hogy akarnék tőlük bármit is? csak jobban el tudok velük beszélgetni. nézzetek már magatokba mielőtt vakon ítélkeztek és tahóskodtok barmok.
2017. júl. 5. 22:56
 14/25 anonim ***** válasza:
6%
Ez a Torma András eléggé irittáló kommenteket tud írni. Miért ne lehetne egy 16 éves lány sokkal komolyabb, mint akár néhány huszonéves? A kor nem mindig meghatározó. De így látatlanul beoltani a kérdezőt...hm...eléggé gyerekes személyiségre vall.
2017. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
sebaj bennük láthatjuk a szellemi színvonal egy magasabb fokát, a felnőtt gondolkodást és érett viselkedést.
2017. júl. 5. 23:02
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

15-16 évesen nekem is volt időm boldog-boldogtalannal cseverészni. Aztán nagyjából rájöttem, hogy mi mennyit ér meg és kicsit másabbak az igényeim egy felszínes bájcsevelynél. 15-16 évesen még kuncogtam azon, amiért ma felképelnék valakit, hogy mekkora tiszteletlen prosztó, vagy csak fognám a fejem, hogy az illető hogy lehet ennyire ostoba. Nem, valóban nem állol le akárkivel beszélgetni, mert képzeljük el, hogy valaki 40-50 dögunalmas embernek mesél magáról és válaszol ugyanazokra a klisékre, vagy pörög ugyanazokon a problémákon, amit a kamaszkor végével ép ember lezár magában.


Tehát mikor egy felnőtt férfi elkezdi nekem szidni a munkahelyét, vagy elkezd menőzni a kocsijával, akkor pofánröhögöm, hogy miért nem segít a saját nyomorán. 15-16 évesen fogalmam sem volt arról, hogyan mennek az életben a dolgok és mennyi lehetősége van az embernek (illetve mennyire viheti) ha akarja. Akkor még én is képes voltam valakivel együtt szitkozódni, meg hisztizni. Most már problémamegoldásra és fejlődésre fókuszálok és igenis bssza az agyamat egy magatehetetlen ember, aki egy helyben toporog.


Tiniként én is hittem a gagyi pasicsábítós módszerekben, meg akartam a másikat kijátszani, ma ha ezt hallom egy férfitől, meg a beetetést, csak fogom a fejem, hogy mennyire kölyök egy normális nőhöz.


De ez csak néhány példa a sok közül.

2017. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
21%

Én mindig azt szoktam mondani, amúgy, hogy az egészséges korkülönbség férfi és nő között az ilyen 10 év. A 15 még belefér. Egész egyszerűen mert egy 30 éves nőnek az ilyen 40 éves férfi kell. Aki már cégvezető, aki már vezető fejlesztő vagy vezető marketinges, már jól menő vállalkozása van stb. De egy 40 éves nő, az már nem kell a 40 éves férfiaknak, azok már inkább a papáknak kellenek. Ez a természet rendje.

Épp ezért egy 30 éves férfi simán megcélozhatja a 18-20 éves csajokat, simán! Jó arra kell vigyázni, hogy azért túl fiatal ne legyen, tehát nem szép dolog kihasználni az éretlenségét valakinek, de egy 18 évét betöltött nőért már szabad a pálya.

2017. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
Egy 15-16 éves lány végelenül egyszerű, nincsenek magas igényei és elvárásai, ő még azon a szinten jár, hogy meg akar felelni a számára akár csak egy kicsit is szimpatikus embernek és ennek megfelelően még erőlködik is, hogy legyen téma meg dumálgatás. Ezért. Egy huszonéveshez több kell. Egy huszonéves nem fog pusztán azért dumálgatni veled, mert örül, hogy szóba állsz vele. Neki már nem kellesz ahhoz, hogy jobban érezze magát, ezért, ha nem lát semmi érdekeset vagy szimpatikusat, akkor nem is fog időt meg energiát fektetni az egészbe, mert minek? Már tudja, hogy tök felesleges, és mint mondtam nem kell neki a folytonos visszajelzés arról, hogy jé valaki érdekesnek talál stb.
2017. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
62%
Mert egy 16 éves világképének még megfelelsz. Valószínűleg pont ugyanott tartasz érzelmileg, mint egy tini. Amivel nincs baj, előfordul. Ha neked jó tinédzserekkel társalogni, csináld.
2017. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
42%

Ja bocsika, lehet itt félreétettük,

szóval te véletlenül LÁNY VAGY??? Vagy mégis miért akarna egy 29 éves férfi 15 éves LÁNYOKKAL(!!!) barátkozni?



(persze ilyenkor jön a kihátrálás, hogy nem ismerkedni akarsz velük, csak hát az a helyzet, hogy a kérdésben nem a korosztályt jelölted meg, hanem a "15-16 éves LÁNYOKAT")...


Mellesleg tejesen mindegy, hogy akarsz-e tőlük valamit vagy csak eldumálgatni szeretsz a 15-16 éves lánykákkal.

Attól még egyébként még mindig gáz (lenne), ha 29 évesen ez a színvonal amit meg tudsz ütni.


Én is elbeszélgetek a 12 évesekkel is akár , mégsem mondom, hogy velük jobban meg tudom érteni magam. :DDD Valószínűleg én lennék a visszamaradott, ha így lenne.

2017. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!