Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen sokkal jobban el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen sokkal jobban el tudok beszélgetni 15-16 éves lányokkal mint a korosztályommal, miért van ez?

Figyelt kérdés
úgy vettem észre hogy a huszonéves lányok többsége bármilyen felhozott témára vagy beszélgetési kezdeményezésre 1-2 szavas sehová nem vezető válaszokat adnak ami gyakorlatilag azonnal kinyírja a beszélgetést. nincsenek saját gondolataik, nem érvelnek semmi mellett vagy ellen. sok 15-16 éves lánnyal viszont jobban el tudok lenni ilyen téren. mások is tapasztalták ezt?
2017. júl. 5. 21:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva vagyok. Mindig is az idősebbekkel jobban kijöttem. Mind két nemet tekintve egyaránt. 15-16 évesen is már sokkal jobban elvoltam a 20-30 körüli korosztállyal,mint a komolytalan kortársaimmal. És mielőtt azzal jöttök,hogy azok az idősebbek retardáltak voltak akik jóba voltak velem a korom ellenére, nem , nem voltak azok.
2017. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Vagy mégis miért akarna egy 29 éves férfi 15 éves LÁNYOKKAL(!!!) barátkozni?"


30 éves öregasszony vagyok, de annak idején mikor még én jártam szórakozni társasággal, akkor egy-egy helyen 16-tól 36-ig minden megtalálható volt és az emberek nem úgy álltak szóba egymással, hogy juj-pfuj csak bizonyos korosztályhoz szólok hozzá a jelenlévők közül.

2017. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
45%
igen, Ady is összejött 30 évesen 14 évessel, attól ez még mindig gáz. Szóval engem nem érdekel :)
2017. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Egyébként még mindig nem a beszélgetéssel van a baj, írtam hogy én 12 évesekkel is ki tudok jönni. - Azt miért nem másoltad be?? :)


De ha azt írnám 26 évesen, hogy a 13 fiúkkal JOBBAN kijövök, mint a korosztályombéliekkel, azért az elég érdekes lenne.... Maradjunk ennyiben. ;)

2017. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
45%

#22

Hát én is el tudok beszélgetni tinikkel, sőt nyolcévesekkel is, de akinek ez az állandó társasági igénye, az sejtet valamit. Ez nem egy tábor, hanem az élet mindennapjai.

2017. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!