Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő megváltozzon egy férfi miatt?

Figyelt kérdés
Adott egy könnyűvérű nő, aki sokat pasizik, már több előző párját is megcsalta, volt sok szexuális partnere. Senkivel sem tud teljesen őszinte lenni. Nagyon szeret alkoholt inni és füvezni. Az ilyenből lehet egy hűséges társ?

2017. febr. 6. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
A kérdésedre a választ egyáltalán nem tudom pont úgy, mint ahogy azt sem hogy kinek kellene egy ilyen nő.
2017. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. De kinek kéne egy ilyen selejtes p.csa?!
2017. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Persze, lehetséges, ha meg akar, meg tud változni.

Másrészről: nem tudom bíznék-e benne. Nem is tudna vonzani ilyen típus.

2017. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szergej55 ***** válasza:
82%
Nem nagyon.
2017. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyről tudok. Nagy szerelem és az ország másik felébe költöztek, hogy a régi füves, piás barátok ne legyenek a közelbe. Ketten, teljesen új életet kezdtek, új barátokkal.
2017. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Az ilyen züllött ember, akár férfi, akár nő; nem való párkapcsolatra.

Gondolj bele: a sok közül nem te vagy az első, aki azt hiszi, hogy miatta meg fog változni. Sikerült? Nem.

Nincs több kérdésem.

2017. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amig elsz, addig van eselyed valtozni.

Attol fugg hanyeves es a pias- fuvezos story mit takar? Neha vagy allandoan?

A megcsalas mondjuk nekem mar sok mert en sosem tettem, de ha oszinten megbanta azt es erzi hogy ez gaz, akkor joforman egy tobb diplomas norol is adhattal leirast aki amugy minta csaladanya lesz. Errol volt is egy tanulmany hogy a "jo" emberek csak negativ tulajdonsagait irtak le, a rosszaket (gyilkosok) csak jot es teljesen megteveszto volt.

Ugyhogy itelkezzen a hoher ennyibol.

2017. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ő is gáznak érzi a tetteit, és meg akar változni, akkor megtud. A fű és a pia szerintem csak elhatározás kérdése, a hűség az mondjuk kicsit más. Ahoz nagyon szerelmesnek is kell lennie, hogy meg tudjon változni, meg azt is akarnia kell. Az őszinteség pedig szerintem bizalom kérdése. És ha megtanul bízni, akkor a hűség is könnyebb lesz.

De mondom itt szinte minden rajta múlik, hogy mennyire akarja, és mennyire tartja fontosnak a változást.

2017. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem!

szerintem nem nagyon fog megváltozni senki kedvéért.

nagyon kevés az esélye hogy megváltozzon valaki kedvéért valaki!!!!


Kutyából nem lesz szalonna!!!

Senki se fog megváltozni senki kedvéért sem,senkit sem lehet megváltoztatni alap tipusban ilyen!

2017. febr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!