Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért menekülök még 33 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülök még 33 évesen is a nőktől, párkapcsolattól?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok és még barátnőm sem volt nagyon. Valamiért félek a nőktől és a kapcsolattól.

Csomószor volt hogy alakult kapcsolat a nő csinos is volt, volt csók, szex alakult a kapcsolat, de én megijedtem és dobtam gyorsan.


2018. okt. 25. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Gyáva vagy, félsz az érzéseidtől, a kapcsolattól, mindentől.


Foglalkozz önismerettel, önszeretettel és olvass párkapcsolati témában könyveket.


Milyen a viszonyod az anyukáddal?

A nők nem földönkívüli lények, hogy félni kéne tőlük.

2018. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi volt olyan félelmetes? Az nem volt félelmetes, mikor beraktad neki a szerszámod? Több millió laktobacillus van a punciban. Érzelmi intelligenciáddal is problémák vannak. Jobb is, hogy nem szaporodsz tovább.
2018. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Az volt olyan félelem, hogy akkor most nő van, meg család, meg ilyen felelősség izék ...jajj, meg nem lehetek teljesen önálló.
2018. okt. 25. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Orvosi eset vagy. :D Legyél szabad meg önálló a következő karácsonyokat egyedül töltöd spagettivel és 5 üveg borral.
2018. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Karácsonyt mindig tesómékkal töltöm, sose egyedül...
2018. okt. 25. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2018. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudat alatt félsz hogy szar vagy és csak egy gold digger van melletted. Vagy kevésnek érzed magad hogy kielégítés egy nőt = kicsi a farkad .
2018. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pazichológus tudna segíteni az ilyen elköteleződési problémákon
2018. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert van elég eszed. Kérdező, a párkapcsolat csak kárt okoz, és szenvedést hoz, semmiféle pozitív hozadéka nincs a dolognak. Azonkívül állandó stresszben, megfelelési kényszerben kell majd élned...és mindezt miért? Hogy hetente egyszer legyen kivel lefeküdni? Ahhhh de megéri...!!!

Addig örülj, amíg egyedül vagy, Kérdező! Rengeteg rossz házas, rossz kapcsolatban élő a fél karját odaadná, ha cserélhetne veled, nem túlzás. Nők után kujtorogni az egyik leghaszontalabb dolog a világon.

2018. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!