Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek a párkapcsolattól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
Számos alkalalmam lett volna, hogy esetleg valami komolyabb kapcsolatom legyen de mindig a végén mikor már majdnem akkor én hátrálok meg. Úgy érzem az egyetemet és a sport mellett nincs időm egy lányra és nagyon rosszul érzem magam e miatt. Pedig érzem magamon, hogy egy lány szeretete nagyon jól esne. Szüleim szerint az a baj hogy fejbe gyerek vagyok es abban a korban vagyok hogy csak az alkalmi szexet keresem. Hónapok ota keresem erre a választ, hogy miert félek egy kapcsolattol és mindig ugyanoda lyukadok ki. A helyzetre rátett egy lapattal, hogy olvastam a neten letezik ilyen betegseg, hogy alkalmatlansag parkapcsolatra. Lelkileg teljesen kivagyok. 20/F
2016. febr. 28. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A helyzetem ugyanilyen csak lányként...Ha megérkezik az igaz szerelem lehet másként látjuk majd a dolgokat. 20/L
2016. febr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
Én nem tudom, hol olvastad, hogy van ilyen betegség, hogy vki alkalmatlan a párkapcsolatokra, mert nincs konkrétan ilyen betegség. Az, hogy esetleg több egyéb probléma miatt, ez sem megy, és ebben csúcsosodik ki; na az lehet.
2016. febr. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Életképtelen lúzer vagy. Nem egyetemre kéne járnod, hanem dolgozni! Azt sem tudod hogy mi az élet!
2016. febr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8:16. Ez eros volt azert de egy jot nevettem rajta. Amugy dolgozok egyetem mellett.
2016. febr. 29. 17:44
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Próbálj meg kilépni a komfortzónádból. Ezt lehet más helyzetekben is gyakorolni, pl egy napra nemm viszel magaddal telefont, vagy más izgalmas, de veszélyes dolgokat csinálsz.

Szerintem te túlságosan tartasz az újdonságoktól, ebben kéne kicsit előrelépned.

2016. febr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csalódástól való félelem esetleg?

Van egy ismerősöm aki szintén fél a párkapcsolatoktól, de ő azért, mert nagyon sok év után kosarazták ki, így képtelen újra megbízni másokban.

2016. febr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!