Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se vagyok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se vagyok normális, hogy ez miatt félek egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác..Aki elég jómódú családban él..szóval van asztali pc-je,laptopja,meg egy notebook-ja,amit kollégiumba visz..Plusz a legújabb androidos telefon..De nem is ez a lényeg..

Nekem viszont nem olyan fényes az anyagi körülményem..Anyukám egyedül tart el engem,és a nővéremet.2 hónap múlva költözünk egy full új házba,most építettük,eladjuk a mostani házunkat,abból veszünk nekem laptopot..De addig nem tudom mit mondjak a srácnak..Szóval nekem nincs legújabb telefon,legjobb számítógép..Még a monitorom is katódsugárcsöves,ami szerintem elég gáz..És ez miatt,szinte alig merek embereket hívni a szobámba..Főleg,hogy ha összejönnék a sráccal,aki tetszik..És úgy érzem,hogy ő is szeret,de annyira gáznak érezném ezt az egészet,nem merném behívni a szobámba..Több srácot is ez miatt utasítottam el..Tudom,hogy jó hülye vagyok,meg a srác engem szeret,nem a számítógépemet,de akkor is..Ha jön hozzám egy barátnőm,az is elég furán szokott nézni,amikor meglátja..

Tudom,hogy nem szabadna ilyennel foglalkoznom,meg nagyon hálás vagyok anyukámnak,hogy megtudja adni azokat a dolgokat,amiket..De én ezt akkor is cikinek érzem..És tudom,hogy ez nem az én hibám,meg anyukámé sem,hanem az elcseszett társadalomé..:S


2013. szept. 20. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Kedves kérdező! Az ,, ez miatt " nyelvtanilag nem helyes, ezért kérlek téged mondd helyesen: e-miatt. Mert a másik b****a a fülem >:|
2013. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintünk sem vagy normális. Egyébként mi a különbség a notebook és a laptop között?
2013. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tévedsz első. Az "ez miatt" nagyon is helyes, mint ahogy az avval vagy az azzal esete.

Kérdező: ha rendes a srác, és nem anyagias, akkor ne érdekeljen mindez. Ráadásul nem állhattok ti sem olyan rosszul.

2013. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia, engem nem érdekel, hogy milyen egy lány anyagi helyzete, ezen szerintem felesleges törnöd magad. Elmondhatsz rengeteg jó tulajdonságot magadról (a szövegedből pl. a hála az anyukád iránt), ami nem megvetendő egy párkapcsolatban. :)


15/F

2013. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd egyszer úgyis rájössz, hogy nem ezek az anyagi javak a legfontosabbak az életben. Engem az se érdekelne, ha a csajnak fekete fehér tv-je lenne, mert nem ez számít. Ha lesz saját karriered és kereseted, akkor majd veszel majd olyan modern cuccokat, amilyet akarsz. Hidd el, ha valaki szeret, akkor nem ezeket nézi, hogy milyen géped van, stb. Viszont legyél csinos, de ahhoz meg nem kell egy vagyon...
2013. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban nem az anyagi a lényeg. És amúgy először csak randizgassatok, beszélgessetek. Utána jöhet az, hogy átmegyünk egymáshoz.. És ha ápolt vagy és igényes akkor tuti nem érdekelne, hogy milyen az anyagi helyzeted. Legyél tiszta, kedves és aranyos. Ez a lényeg! :)
2013. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"ez miatt" stilisztikailag nem helyes, csak a műveletlen emberek beszélnek ilyen szóhasználattal.

A katódsugaras televízió (monitor) használata nem jelent utalást egy ember anyagi helyzetére.

Gond nélkül tudnék venni azonnal ezer darab androidos telefont, még sincs egy sem, mert ez engem nem érdekel és nem tenne boldoggá. Ezzel azt szeretném mondani neked, hogy nem a külsőségek teszik az embert gazdaggá és még inkább boldoggá.

2013. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
a fiúnak itt csak a beszédeddel lehet baja..."ez miatt"...
2013. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 wiwastarr_ ***** válasza:

figyelj..szerintem ne foglalkozz ezzel , mert ez tényleg b***ott nagy hülyeség! ha nem egy bunkó kis beképzelt köcsög akk nem fog lenézni...s szerintem meg nem kell szégyelni sem azt a számítógépet! nekem pl még olyan sincs! (de nem sokára kapok laptopot :3)

szal fel a fejjel , s felejtsd el ezt a marhaságot! ;)

2013. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jó.Bocsánat.Kijavítom,ha ennyire bántja a kicsi lelketeket.

*Emiatt.


Egyébként meg köszi azoknak a válaszolóknak,akik a kérdésre válaszoltak.:) A srác nem anyagias,legalábbis eddig nem vettem észre,hogy ez annyira fontos lenne neki.

2013. nov. 2. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!