Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normalis, hogy a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, hogy a kapcsolatomat fuggosegkent kezdtem el latni mostansag? (amelytol szabadulni kene talan)

Figyelt kérdés
Maga a kapcsolat, es a partner miatt igenyeknek kell megfelelni. De hol is van a hatar normalis igenyek, es tulzott elvarasok kozott? Amugy a kapcsolatom jonak mondhato, de idonkent ugy erzem, hogy nem is engem akar, hanem mas emberre akar formalni. Ilyenkor eszembe jut, hogy jobb lenne egyedul. Aztan meg sokszor nagyon elegedett velem, es vegulis nekem is szoktak elvarasaim lenni. Tudom, hogy szeret, de megis mi az egeszseges mertek?

2013. szept. 20. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Úgy vélem, hogy ahol ilyen kérdések felmerülnek ott már komoly baj van.
2013. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ahol efféle kérdések és kijelentések fogalmazódnak meg és játszódnak le egy ember agyában, az már nem is annyira szeretné ezt a kapcsolatot.

Legalábbis úgy tűnik ... :/

2013. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokat valtoztunk pozitiv iranyban, mert mindketten ugy lattuk jonak a masik es a sajat szempontunkbol is. Ezek mind fontos lepesek voltak az eletunkben. Viszont neha nincs kedvem pozitiv iranyban valtozni, meg semmilyen iranyban sem. Tudom, hogy nagyon szeret, de idonkent olyan mintha valami ezredes lenne a hadseregben :S Persze o is sokat ad bele a kapcsolatban, tehat nem egyoldalu a reszerol az elvaras.
2013. szept. 20. 13:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy felnottek vagyunk, de neki ez az elso kapcsolata. Ilyenkor meg az ember minden tokeletesnek akar, ahogy magamra emlekszem.
2013. szept. 20. 13:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó, ha így meg tudod togalmazni az érzéseidet, és nem 20 évvházasság, meg 3 gyerek után jutsz el ide. Az ermészetes, hogy egy kapcsolatban alkalmazkodni kell, komoromisszumokat kötni, de úgy látom, nálad ezek az áldozatok már nem érik meg azt, amit kapsz.

Szóval, mérlegelj. Amit elveszíthetsz (ha szakítasz) az a nagyobb, vagy amit magadból fell kell adnod, ha maradsz?

2013. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezen gondokodom. Csak az a baj, hogy puszi, oleles meg szex fuggo vagyok. :-) Na jo nem fuggo, de ezek mind nagyon fontosak nekem. Valojaban milyen onzo is az ember.. ha neki nem felel mar le is lep. Vajon az eletreszolo kapcsolatokban mindig minden rendben volt? Megeri kitartani a masik mellett, ha az alapbol jo ember, csakhat o sem tokeletes ahogy mi sem?
2013. szept. 20. 13:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, át akar formálni, akkor kell lelépni.
2013. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
At, es tudom, hogy nem negativ ertelemben. Inkabb csak a javamat akarja. Az a gond, hogy tudom ilyen jo partnert nehezen talalnek, mert o tenyleg nagyon odateszi magat, huseges, godoskodo, vicces, stb.. tenyleg ezer jo tulajdonsaga van. Es most nem tudom mi a fontosabb, az egom, vagy pedig a kapcsolat.
2013. szept. 20. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:

"hogy nem is engem akar, hanem mas emberre akar formalni."


Biztos vagy te abban, hogy a javadat akarja? Értelmezd a kérdésedet újra.

2013. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt akarja pl, hogy ha veszekedes van, ne jussunk el odaig, hogy o osszetor valamit. De ha egyszer nem ertunk egyet, es meg ha nem is tudjuk megbeszelni (en mindig torekszem ra, de valahogy hiaba mondja hogy o latja mindket oldalt, megis azt hiszi csak neki van igaza), akkor is minek tor ossze valamit? (altalaban valami ertekeset). En ilyenkor meg teszek ra egy lapattal, mert nem szeretem ha ilyesmivel probalnak hatraltatni, hogy o osszetori. hat torje!! ES ilyenkor meg segitek is neki, meg jobban hergelem, merthat engem ne igy probaljon valaki betorni. Szerintem nem az a megoldas, ha en megalazkodom, de igy ha idonkent osszeveszunk valami megoldhatatlannak tunon, akkor ez a vege.
2013. szept. 20. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!