Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normalis, hogy a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, hogy a kapcsolatomat fuggosegkent kezdtem el latni mostansag? (amelytol szabadulni kene talan)

Figyelt kérdés
Maga a kapcsolat, es a partner miatt igenyeknek kell megfelelni. De hol is van a hatar normalis igenyek, es tulzott elvarasok kozott? Amugy a kapcsolatom jonak mondhato, de idonkent ugy erzem, hogy nem is engem akar, hanem mas emberre akar formalni. Ilyenkor eszembe jut, hogy jobb lenne egyedul. Aztan meg sokszor nagyon elegedett velem, es vegulis nekem is szoktak elvarasaim lenni. Tudom, hogy szeret, de megis mi az egeszseges mertek?

2013. szept. 20. 13:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Amennyiben van itt valaki aki pszihologiat tanul, vagy tanacsado ilyesmi, rajtam lehet gyakorolni. Privatban kicsit jobban kifejtem a lenyeget magamrol is, rola is. Mert amugy ezen kivul minden nagyon jo evek ota kozottunk, csak idonkent ez van. Pont ezert sem szeretnem az tobb eves munkamat, es a szeretett szemelyt eldobni. eldobni
2013. szept. 20. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!