Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha tartogatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha tartogatok az ex-barátnőimről képeket? 18/F

Figyelt kérdés

Nemvolt még sok barátnőm de szinte az összesről tartogatok képet hogy majd öregkoromban nosztalgiázzak vagy nemtudom..

és mostanában ilyen apróbb diszkós kalandozások után is(most nincs barátnőm)(pl ha smároltam valami csajjal) megkeresem az adott lányt facebookon és lementem pár képét hogy ejha ezzel a lánnyal is volt egy közös kalandom.Ez nem olyan mintha trófeaként tekintenék a lányokra?Nagyon hülye vagyok?



#barátnő #kép #Facebook #barát #ex #ex-barátnő #exbarátnő #barátnőképek #képekebarátnőről
2013. szept. 19. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ismerd be, valamire kell fappolni
2013. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is van,pucér is.Néhány tárgy is van.A barátnőm hisztizik miatta.De nem érdekel.Akkor sem dobom ki őket.

Szép emlékek és azt egy nőiért se dobom el!

2013. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pucér képeim nincsenek :( :D
2013. szept. 19. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Azért, ha lesz egy komoly kapcsolatod, töröld ki azokat a képeket.
2013. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Miért kéne kitörölni?
2013. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én mindig kitörlöm az exeim képeit, nem kellenek emléknek sem, nem véletlenül lett vége. Szerintem senki se örülne, ha véletlenül a párja exeiről találna képeket. De ahogy gondolod kérdező, csak a véleményemet írtam le.

L/27

2013. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Teljesn normális, hiszen része voltak az eletednek. Ami nem lenne normális, ha gyakran nézegetnéd a képeket, álmodoznál róluk...
2013. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Normális.

De a legnormálisabb az lenne, ha időnként fel is ugranál hozzájuk egy pásztoróra erejéig.

2013. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak még a gépemen :D Pucérak is és kivédem annyival ,hogy nem mutatom meg senkinek. Megkérdezi ,hogy van én aztmondom nincs. Ennyi

Egyébként én is szoktam, hogy lementek képeket ha érdekel egy lány nemtudom miért...

2013. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is vannak. Valaki Ex-barátnő képcsere ? :DDDD

Mi férfiak tartsunk össze :D

2013. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!