Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se vagyok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se vagyok normális, hogy ez miatt félek egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác..Aki elég jómódú családban él..szóval van asztali pc-je,laptopja,meg egy notebook-ja,amit kollégiumba visz..Plusz a legújabb androidos telefon..De nem is ez a lényeg..

Nekem viszont nem olyan fényes az anyagi körülményem..Anyukám egyedül tart el engem,és a nővéremet.2 hónap múlva költözünk egy full új házba,most építettük,eladjuk a mostani házunkat,abból veszünk nekem laptopot..De addig nem tudom mit mondjak a srácnak..Szóval nekem nincs legújabb telefon,legjobb számítógép..Még a monitorom is katódsugárcsöves,ami szerintem elég gáz..És ez miatt,szinte alig merek embereket hívni a szobámba..Főleg,hogy ha összejönnék a sráccal,aki tetszik..És úgy érzem,hogy ő is szeret,de annyira gáznak érezném ezt az egészet,nem merném behívni a szobámba..Több srácot is ez miatt utasítottam el..Tudom,hogy jó hülye vagyok,meg a srác engem szeret,nem a számítógépemet,de akkor is..Ha jön hozzám egy barátnőm,az is elég furán szokott nézni,amikor meglátja..

Tudom,hogy nem szabadna ilyennel foglalkoznom,meg nagyon hálás vagyok anyukámnak,hogy megtudja adni azokat a dolgokat,amiket..De én ezt akkor is cikinek érzem..És tudom,hogy ez nem az én hibám,meg anyukámé sem,hanem az elcseszett társadalomé..:S


2013. szept. 20. 18:57
1 2
 11/11 anonim válasza:

Miért lenne gáz,hogy egy régi monitort használsz?


Először ismerkedj össze azzal a fiúval és ha majd úgy látod,akkor hívd magadhoz.:)

Ha igazén szeretitek egymást,nem a pénz lesz a legfontosabb.:)

2013. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!