Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan menekülök 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan menekülök 30 éves férfiként az olyan huszonéves (5 alatt) nők elől, akiknek előtte 4-5 vagy több éves kapcsolata volt és nem telt el sok idő a szakítás után?

Figyelt kérdés
Eddig 3 szor égettem meg magam ezzel. Kiderült 2 ről, hogy még mindig az exét szereti és pótlék vagyok. A 3. pedig még tartotta is vele a kapcsolatot (igaz nem szexuális téren)és kibeszéltek engem.
2016. szept. 18. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Jogosan. Eleve megmutat valamit egy emberről az, ha huszonéves korára már több vagy sok párkapcsolata volt. Oké, ha hosszabbak is, de ezek szerint nem tudtak tartósan megragadni egy ember miatt, ami mire vezethető vissza?

1. Nem is voltak annyira szerelmesek, csak összeálltak valakivel, hogy ne legyenek egyedül, ergo kapcsolatfüggők/társfüggők lehetnek

2. Nem könnyű személyiségek, vagy a pasik sem, mivel nem tudtak kompromisszumokat kötni és előbb szakítottak, léptek félre (amikről te nem feltétlen tudsz), minthogy leüljenek egyenesen rendezni a soraikat, kapcsolatot.

3. Könnyen szerelembe esnek más iránt, bizonytalan az érzelmi attitűdjük, tehát eleve nem jó ómen...


Válassz olyan nőt, akinek kevés kapcsolata volt huszonéves létére, aki egyben megbízható, felelősségteljes, nem matamutogató, affektáló hülye tyúk. De a legjobb, ha szűz nőt választasz, mert ő majd sokkal ragaszjkodóbb lesz. Urban Legend, hogy a szűz nők idővel szakítani akarnak, mert nem élték ki magukat, nem voltak más pasikkal. Aki ilyet tesz, abban genetikailag benne van a könnyűvérű faktor. Nekem volt már szűz barátnőm, maximálisan kielégítettem minden téren, és esze ágában sem volt elhagyni másért. Más okok miatt lett vége anno.

2016. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, és ezt tapasztalatból mondom, a másik oldalról. Az embernek idő kell lezárni egy kapcsolatot. Ma már szégyenlem, de én is hipp-hopp kiléptem több éves kapcsolatból, a másikat csak ugródeszkának használva.És mindhármunkat bántottam ezzel. A régit mert még remélte hogy visszamegyek hozzá, az újat azért mert közben belémszeretett, magamat meg azért, mert döntésképtelen lettem. Kerüld za ilyen helyzeteket, mert ebből jól nem lehet kijönni.
2016. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
42%
30 évesen amúgy sincs semmi közöd a 20-22 évesekhez, úgyhogy...
2016. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De miért kell menekülnöd? Üldöznek?
2016. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért ne lehet közöm a 23-24 évesekhez? Nincs 10+ éves különbség közöttünk. Csak sajnos tényleg ugródeszka voltam, hiába szakítottak 1-2 éve a párjukkal, végig harsonázták hogy vele ez meg az jobb volt.
2016. szept. 18. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!