Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képes szerintetek megviselni egy hónapos kapcsolat utáni szakítás is egy 32 éves férfit, ahol ő kezdett többet érezni, a 8 évvel fiatalabb lány pedig csak kihasználta, közben szexi 20-on éves pasikkal flörtölt titokban?

Figyelt kérdés
Tehát a lány érettnek, komolynak tűnt. Képes volt ezt el is hitetni. Társkeresőn ismerkedtünk meg, hosszabb kapcsolatot akart, vagyis úgy volt beállítva a dolog. Jó volt az egy hónap, főleg szexualitás terén. Több közös program, kirándulás is volt. De átvert. Közben társkeresőzött, helyes pasiknak írt vissza, akik találkozni akartak vele (mivel szép nő), és ő sem mondott igazán nemet erre. Én sem vagyok rossz férfi, többször is mondta mennyire tetszem neki. De ugye társkeresőn mindig van jobb és szebb mindkét nemből, ami megszédítette őt. Facebookon is mindig mutatta, hogy 74 pasi írt neki ismeretlenül, mert látták a munkahelyén (ők is ott dolgoznak, egy nagy cég ez), és szeretnének ismerkedni vele. Ugye ez bennem is féltékenységet váltott ki és elmondtam neki. Eddig is gyűjtötte a strigulákat, hogy mik a hiányosságaim, mert ő tökéletes férfit akar. De hogy még féltékeny is vagyok (ha valaki flörtöl másokkal, arra szerintem joggal), az betette a dolgot. De akkor miért kell úgy fent lennie egy ilyen nőnek társkeresőn, hogy legőszintébb, bensőséges, stabil kapcsolatot akar, szexet is csak akkor, ha kialakult a szeretet vagy a szerelem a két fél között (aztán 1 nap után ágyba bújt velem). Érthetetlen mire ez a kifelé mutogatás a fiatal lányok részéről. Aztán meg a érzelmesebb férfi megtörik.
2016. szept. 17. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz jó társat találni,aki tényleg jó hozzánk,és megfelel az elvárásainknak!

sajnálom,hogy rosszat választottál

igazán megismerni valakit több időbe telik mint 1-2 hét,hónap! 30N

2016. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!