Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért, , csalfa" a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, , csalfa" a legtöbb huszonéves nő (vagyis azt tapasztalom, hogy túl sok olyan)?

Figyelt kérdés
Regiztem a csajokespasik társkereső oldalra. Ehhez persze egy tökéletes alakú és sármos képű 30 as álpasi dukál. Belikeoltam több tucat elvileg kapcsolatban lévő, és csak jó társaságot, vagy barátságot kereső nőt, illetve írtam is nekik. A 30 valamennyiből jóval több, mint 20 visszaírt, hogy hű de jó pasi vagyok (vagyis álprofil alapján), vegyem fel facebookra őket, simán sikerült 3-4 mondat után randit leszervezni velük. Elég soktól megkérdeztem, hogy van-e párjuk, szeretik-e. Mondták igen, de én megérek egy ajtócsapkodást nekik 4 kép alapján is. Miért ilyen buggyant a legtöbb nő?
2016. szept. 1. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
És akkor felébredtél.
2016. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Ne mondd hogy ferfiban nincs legalabb ugyanennyi szoknyapecer.

Mindket nem adott egyedeire jellemzo uh felesleges ezen rugozni. Ha jo csaj kepevel pasikra irnal azok meg tobben visszairnanak.

2016. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ugye még régen egy barátnőmet is bepaliztam így, hogy ő meg úgy nem csalna meg engem soha. Fúrtam-Faragtam, ezermesterkedtem neki, romantikus voltam, ahogy kívánta, a szex is jó volt. Mégis álprofillal ráírtam annó, simán visszaírt, hogy randizna ,,velem" a hátam mögött. Ennyit tesz egy helyes arc, vagyis mindent elintéz a nőknél, mindent felülír, a kedvességet, a jó szakemberséget, intelligenciát. Lehet később, a 30 asoknál ez már nem prioritás, de a huszasoknál ez visz el mindent.
2016. szept. 1. 22:48
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze, valószínű, hogy a pasik, kapcsolatban lévő férfiak legnagyobb része is visszaírna. Ugye sok gyk-s nő vakon bízik a párjában, ahogy régebben olvastam ilyen kérdéseket a fórumon. Hát van egy olyan érzésem, hogy ezen tökéletesen megbízható mintaférfiak 80-90%-a kapna az alkalman egy numerára egy jó külsejű nővel.
2016. szept. 1. 22:51
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

és te miért vagy ilyen buggyant, hogy ezzel szórakozol??

ráadásul álprofillal, növessz tököt, és a saját fotóddal, adataiddal próbálkozz.

mibe fogadunk, hogy negyed ennyi randilehetőség sem jön így össze neked?!

2016. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 szöxi89 ***** válasza:
Ezt a nagyon igenyes nök csinaljak akik vadaszak maguknak a tehetösebb pasikat stb...en AZT mondom mindenki ugy hülyiti a másikat interneten keresztül ahogy akarja...de soha nem szabad elfeledni.hogy a meglevö kapcsolatol MIT is kaptunk...mert ha gondunk v a kapcsolatunkba többet ER öszinten leülni es megbeszelni mintértelmetlenül bedölni par üres szêp mondatnak!
2016. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
67%
Az lehet, hogy ez a világ egy igazi álarcosbál, de te ebben a forgatagban magad vagy a Sin Siriche Du!
2016. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert színház az egész világ és színész benne minden ember.
2016. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A jó kinézet nem teljes siker. Kicsit aktívnak is kell hozzá lenni. Ha nem néz ki elég jól akkor írhat bármennyi nőnek, alig fognak visszaírni. Ha jól néz ki, de nem nagyon csajozik akkor nem biztos, hogy nagy sikere van. De, ha jól néz ki és csajozik is akkor halomra lehet őket kůrni. Tapasztalat. Nem mind saját, mert én csak egyet tapasztalok igazán, magamat. A többi a közvetlen környezetem. Ezt a belső számít, az a fontos dolgot nyugodtan felejtsd el. Mindegy, hogy mekkora paraszt vagy, ha jól nézel ki puncis lesz mindened nem csak a pôcsöd.
2016. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Társkeresőn kerestél párkapcsolatban lévő nőket. Persze, hogy mindegyik csalfa! Ebből nem lehet általánosítani.
2016. szept. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!