Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért menekülök el azok elől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülök el azok elől akik tetszenek?

Figyelt kérdés

Biztosan ez a kétszázhuszonhatodik ilyen kérdés, de muszáj leírnom, nekem is.

Nem tudok kapcsolatot kialakítani senkivel. Úgy érzem, ez egyre rosszabb lesz. Áltlánosan véve is,nehezen mutatom ki az érzéseim, inkább elmenekülök előlük. Elrejtem azokat, legyen az pozitív akár negatív. Legjobban a fiúkkal való kapcsolat kialakításánál.

Ha nagyon tetszik egy fiú nem tudok közvetlenül beszélgetni vele,szinte sehogyse. Rá sem merek nézni, attól tartok kiröhögne ha kiderülne,hogy mennyire bele zúgtam. Mindig így szokott lenni, túl teszem magam rajta nagy nehezen, majd jön a következő és ugyanez megismétlődik.

Most is van valaki, aki tetszik, de nem tartom magam elég jónak hozzá, számtalanszor el akartam már feledni de mégsem tudom. Mindig gondolok rá, álmomban is meg szokott jelenni, de ott is elutasító, más lányokkal szoktam látni, tőlem sokkal értékesebbekkel. Nem merek neki írni sem, arra gondolok,hogy úgy is csak szánalomból válaszolna nekem, ha egyáltalán válaszolna. Az ilyen rendes fiúknak úgy is alapból sokan írnak, a sok bátor lányok majd letámadják helyettem. Ő neki csak válogatni kell a szebbnél szebb lányok közül.

Az önbizalomhiányom miatt menekülök el mindenki elől aki egy kicsit is megteszik? Nem fogom tudni leküzdeni soha ezt a bennem lévő gátlásosságot? Olyannal kellene összejönnöm valahogy, aki egyáltalán nem tetszik csak hogy legyen valami tapasztalatom, hogy beindítsam ezt a folyamatot? Még a középiskolában sem próbálkozott nálam soha senki, most se a főiskolán se, annak ellenére sem, hogy nem vagyok egy szépségkirálynő,csúnyának sem mondanám magam. Már rég elment a kedvem ettől az egésztől egyébként.

21N



2017. dec. 5. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnék egy szakembert, mert itt látlanban sajnos nehéz hasznos választ írni.
2017. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Félénk vagy, de ha tudnád hogy a férfiak egy nagy része szintén milyen félénk, talán egyszer megpróbálhatnál valahogy kapcsolatot kezdeményezni esetleg cseteljetek kicsit facebookon lehet ott oldottabbak lennétek és utánna már jobb lenne


f

2017. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Ez bizony félénkségre utal. Erre nem igazán tudok mondani konkrét megoldást mert 25 éves férfi létemre velem is ez van sajnos. Sokszor esek bele abba a szituba hogy egy lány/ nő szemében szinte határozottan látom hogy szimpatikus vagyok neki, és küldi felém azokat a bizonyos jeleket hogy menjek oda hozzá. Ez mind szép éés jó, de egyszerűen mindig leblokkolok olyankor, és elkap egy félelem érzés, amoylan pánik szerű dolog, és igyekszem hátrálni, elkerülni őt, és magam sem tudom miért csinálom ezt.

Az önbizalmam próbálom fejleszteni, javítottam is ezen, mert már évek óta küzdök ezzel a problémával, sokszor ha megtetszik valaki, és eldöntöm hogy leszólítom, akkor sok esetben képes vagyok összekapni magam, mindenféle "bátorító" ital nélkül, és elég jól szoktak sikerülni az első beszélgetéseink, de sokszor belezavarodok, és megint elkap a pánik, és erre egyszerűen nem tudok rájönni miért van ez.

2017. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanaz, másik nem
2017. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!