Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tetszenek a férfiaknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszenek a férfiaknak az ilyen jellemű nők?

Figyelt kérdés
Akik nem az a tipikus törékeny (személyiség, nem külső), szende, pipiskedő, "mindig a férfi vezessen mert magamtól egy lépést sem teszek" jellemek, hanem inkább karakteresek, szókimondóak, minden helyzetben megvédik magukat, szeretnek poénkodni és inkább kapcsolaton kívül nézve, általánosan az emberek között inkább vezető mint követő egyéniségek. De a kapcsolatban ettől függetlenül imponál nekik, ha egy férfi megvédi őket, ha biztonságban érezhetik maguk, hagyják férfinak lenni a férfit, ha ez azt is jelenti hogy visszább vesznek, nem akarják "kiherélni" a kapcsolatban őket, és ettől függetlenül gondoskodóak. Az ilyen nőket kevésbé választják a férfiak társnak? Ettől túl "férfias" személyiségnek tűnnek nekik?
2017. nov. 25. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Főzni azért tudsz?
2017. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A legrosszabb ***** válasza:
39%

"... ha egy férfi megvédi őket..."


Úgy bírom ezeket a... ezeket az elvárásokat, igényeket. Mitől kéne megvédeni? A barátnőktől, akik mögött kavarja a kakit? Vagy anyukától, aki racionális tapasztalatait megosztva végtére is útba igazítja a lányát? Vagy egy tucat 160 kilós színizom kancigánytól, akikkel a hátam mögött flörtölget? Részemről egyik sem nyert. Attól, mert valaki a párom, nem feltétlenül fogok kiállni mellette kivétel nélkül minden esetben.

2017. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Mik a paramétereid?
2017. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első fele valóban férfiasnak tűnik, de én szeretem a magabiztos kisugárzással rendelkező nőket, mindaddig amíg ezt nem viszik túlzásban, és nem lesznek önfejűek meg túlzóan makacsok, és meg lehet velük beszélni dolgokat, attól függetlenül is hogy van saját véleményük. Mert önfejű makacs csajszival volt már dolgom, és egyáltalán nem kellemes. Meg szerintem az a nő aki irányítani/vezetni szeret másokat az nem feltétlenül imponálna kapcsolat szempontjából. Karakteresek szókimondóak, minden helyzetben megvédik magukat(de azért ha úgy van akkor hagyják hogy a férfi megvédje őket) szeretnek poénkodni eddig nekem nincs bajom a dologgal.:) A többi nőies dolog amit leírtál azok meg természetesen imponálnak, csak nem ez derülne ki a csajsziról első benyomásként.:)
2017. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2-es, hát sajnálom, hogy felhoztam a rossz tapasztalatokat...azok a fránya emlékek ugye. :D:D

Ha ilyen nőkkel állsz le, ne sírj.

Nálam igen is elvárás, hogy fizikailag és legfontosabb, érzelmileg biztonságban érezzem magam egy férfi mellett, anyagilag nem, mert az kettőnk melója, meg úgyis forgandó. Azért hozzá tenném, hogy magamfele is elvárás ugyanez, plusz a családom minden helyzetben én is megvédem, akár egy 160 kilós kancigánytól is, ja. :)

2017. nov. 25. 20:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Szingli vagy :D

De ennyire rég óta, hogy motoszkál valami a buksidban?

A korod nem írtad le

2017. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszabb ***** válasza:
55%

#5: Fránya emlékek? [link]


A te attitűdöddel az a probléma, hogy öntudatlanul is kiherélsz egy párkapcsolatot, ill. kiheréled a párkapcsolatodban a partneredet, mert folyton azt érezteted vele, hogy márpedig neki versenyeznie kell veled (vagy érted), mert nem elégszel meg a múlt hét hétfőtől vasárnapig elért szinttel, s azzal, ha folyamatosan hoz egy stabil, masszív színvonalat, azt a színvonalat, amelyen korábban megismerted. Nálad a hétfő úgy kezdődik, hogy elvárod, hogy a párod reggel lvl+1 upgrade-del ébredjen, mint egy farmszimulátorban, vagy mint egy MMORPG-ben: +25% strike chance, +25% defense, +25% foraging, +25% moving speed, s közben csillagok röpködnek körülötte.

2017. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Vagyis az a fajta így a leírásod alapján aki a kapcsolatban uralkodik, de a felelősség a barátjáé, ha baj lenne (ha nem akkor pedig minden a saját érdeme).


Van egy ilyen rokonom, a férje úgy indult, ahogy leírtad, mára echte papucs és Teca néni uralkodik felette, Pali bácsinak kuss van, a felelősség persze Dezső bácsié, ha Teca néni szúr el valamit akkor is Dezső bácsi a hibás. Utálom az ilyet.

2017. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha valaki karakteres és megvédi magát. Az viszont igen, ha nem következetes, és éppen ellenkezőleg viselkedik a kapcsolatában, mint az élete többi területén. Az ilyen esetben az sem számít, hogy milyen ideológiát gyárt hozzá.
2017. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és el is hintem menten mi a te problémád.

Az első randikon általában én éreztem mindig úgy, hogy "ezt a pasast felzabálnám reggelire". Nem bírom, ha egy férfi tutyimutyi, nincs véleménye, nem mer megszólalni, könnyen zavarba lehet hozni. Ők elfogadtak volna, de én nem tudtam elképzelni őket páromként.

Vagyis az, hogy nem találsz párt belőled fakad és nem a férfiakból, akik olyanok, amilyenek. Általában nem nekik ijesztő, hanem neked nem felel meg az ő személyiségük, megjelenésük, akármijük.

Lehet ezen vitatkozni, de gondolkodj el rajta egy kicsit.

(Én végül találkoztam a párommal, akinek a szakmája is határozott fellépést igényel, így már az első randin is gyepáltuk egymást. :) Imádom, hogy valakinek talán az én személyiségemnél is erősebb a jelleme, így még is megmaradhatok itthon egy törékeny nőnek a munka világából kilépve.)

2017. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!