Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban tetszenék a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban tetszenék a férfiaknak ha feltöltetném a ráncaimat?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, de már a szemöldököm között és a homlokomon kissé már látszódnak mimikai ráncok. Tudom hogy a tini, fiatal lányok sokkal kelendőbbek, mint én.
2017. okt. 26. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Ne!!! Eszedbe ne jusson! Sokkal vonzóbb, ha valaki méltósággal képes viselni az idő múlását.
2017. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább gondolkodj el, mit rontottál el, hogy már 26 évesen ráncos vagy és változtass rajta!
2017. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ne ráncoljam a homlokom?
2017. okt. 26. 09:49
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Küldj képet priviben, megmondom...de még fiatal vagy, nem hiszem, hogy ez akkora gondot okozna.
2017. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Elég baj ha már 26 évesen ilyen eszedbe jut. Még azt sem lehet mondani hogy öregszel mert még a 20-as éveidben jársz. Fogadd el hogy már nem vagy tini.

Ha már most ezen agyalsz akkor mi lesz később. Egyébként nem is biztos hogy annyira látszanak azok a ráncok . Az emberek képesek saját "hibáikat" néha felnagyítani.

2017. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

26 vagyok, 2 éve van ránc a homlokom közepèn vízszintesen.


Szerintem észre sem veszik a férfiak, nekem is nagyon kell néznem, hogy észrevegyem.


Ha szóvátettèk, kezdj vele valamit, lehet leviszi egy egyszeri archámlasztás.

2017. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem jegyezte meg senki, fiatalabbnak is néznek a koromnál, de én észreveszem magamon.
2017. okt. 26. 10:04
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Én 33 évesen már sok ráncot látok magamon, főleg a szemem körül, mégis mikor új emberrel találkozok elég gyakran megkérdezik tanulok e még... S ha esetleg elárulom a koromat nagyon meglepődnek.


Szóval lehet csak te látod ezeket az apró ráncocskákat, más legfeljebb akkor ha felhívod rá a figyelmét.

2017. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha jól csinálják meg, akkor nem fog feltűnni másoknak - csak a rossz plasztikai beavatkozásokat lehet észrevenni. De ha még fiatalabbnak is nézel ki a korodnál, akkor szerintem egyáltalán nem érdemes, valószínűleg csak te látod.
2017. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mikeXxX ***** válasza:
29%
Úgy látom tényleg csak 30 felett szabad keresgélnem párt mert 26 évesen ezt kimondani komolyan nem semmi . 38f
2017. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!