Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen botoxot kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen botoxot kellene használnom? A férfiaknak már nem is tetszhetek, ha már nem teljesen sima az arcom?

Figyelt kérdés
Már egyre inkább kezdenek látszódni a kis mimikai ráncaim a szemöldököm között. Nem mélyek még, de azért már látszódnak főleg közelről.
2017. okt. 22. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Már megint a szokásos 25 éves vénasszonyos kérdés. Nem unjátok még?
2017. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert 40 évesen olyan leszel, mint a múmia, ha valamiért abbahagyod.

Folyadékfogyasztás, hidratálás, lassan el lehet kezdeni az első ránctalanító krémeket.

De eddig hidratáltál te rendesen?

2017. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, elküldtem, ha folytatom:

23 évesen egy deka ráncom sincs, mondjuk 13 éves korom óta rendszeresen használok hidratálókrémet, mert száraz bőröm van.

2017. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen elkezdtem. Használok retinolos szérumot és hidratáló krémet. Csak lehet előbb is használhattam volna már ilyeneket.
2017. okt. 22. 15:08
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Butus vagy, és fogalmad sincs mi tart(hat) össze egy jó kapcsolatot.
2017. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen kívül a bőröm sima, csak a szemöldököm között látszódnak kicsit jobban a vonalak.
2017. okt. 22. 15:11
 7/13 anonim ***** válasza:

NEM UNOD MÉG????? Az előbb kérdezted meg ugyanezt a témát!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ui.: 27 éves nő vagyok és egy deka ráncom sincs.
2017. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezek szerint egyetlen rancos nonek sincs parja vagy ha igen,szanalombol vagy azert van vele a parja,mert nem jutott neki ranctalan no?


Injekcioztass be hyaluronsavat,de nem ezen fog mulni, majd meglatod.

2017. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket futószalagon gyártja ugyanaz az ember, majd meglátszik a "toplistán" a több száz pontja kérdésért... De elég gagyi provokáció ez, inkább menj ki holnap tüntetni, ott sikered lesz a sok hőzöngő között.
2017. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!