Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 évesen, "szűzen" még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évesen, "szűzen" még sima randira sem találsz senkit aki lemenne, akkor segít e valamit egy fizetős az ebből adódó frusztráción és depresszión?

Figyelt kérdés

Félek, hogy csak kidobom a pénz és semmit nem fog segíteni, mert ha fizetek érte akkor csak még jobban azt bizonyítom magamnak mennyire értéktelen vagyok e téren.


Úgy érzem ha csak egy lány eljönne velem, legalább egy kávéra az már az feldobna egy újabb időszakra.


De valamit muszáj lépjek még a hétvégén, mert begolyózok, egyre szarabbul koncentrálok a melóban is és ettől még frusztráltabb vagyok, mert tudom, hogy sokkal jobb vagyok... de már meg támadta az agyamat nagyon ez a "kór"... valamit lépnem kell mert,a végén munkaképtelenné nyilvánít a dili doki.


Fizetésemből bátran megengedhetem, de valahogy nem érzem jó ötletnek. De egy egy éjszakás is úgy érzem többet segítene mert eleve ugye az nem szorít idő korlátok közé.... és nem csak egy munka lenne a másik fél számára....


Mikor meg ezen filkózok még jobban a padlóra kerülök.


2017. szept. 1. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék veled egy kávéra beszélgetni barátként. De a véleményem az hogy ilyen helyzetben igen, segítene ha ilyen szolgáltatást igénybe veszel. Persze a kultúráltabb verzióból.
2017. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kávésat olyan értelemben értettem, hogy akár randiként is elfogható tehát lehetne több is, de nem feltétlen muszáj többnek történnie, de viszont nincs ott a korlát sem, hogy nem történhet.
2017. szept. 1. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még ennél is rosszabb helyzetben vagyok sajnos, mert egyrészt idősebb is vagyok 30 évnél, másrészt fel sem merem hívni őket. Pénzt még valahogy össze tudnék kaparni, de engem is borzasztóan zavar az, hogy csak pénzért csinálja, meg az időkorlát, és nem utolsósorban az, hogy tudomásom szerint az ilyen nők gumi nélkül nem vállalják, ami persze érthető is. A fentebb említett telefonálástól való félelmet figyelembe véve, az meg teljesen ki van zárva, hogy egy ilyen, számomra egészen rendkívüli helyzetben nyugodt tudnék lenni, - márpedig a szexhez ez nélkülözhetetlen.

De mivel abszolút nincsen más lehetőségem, egyszerűen nem tudom kizárni a fizetős nőket.

2017. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Másik dolog, hogy az csak dugás, vagyis inkább csak szimpla aktus, csókot egyik sem vállal szinte és nem is lenne ajánlatos és szerintem a nyalás is felejtős ha jót akarsz magadnak (és nem akarsz valamit felszedni).

Szóval a romantikus résznek lőttek. :(


A baj pedig, hogy épp ez a része hiányzik ez egésznek(legalábbis úgy érzem, így, hogy még nem volt benne részem). Nem csak simán bedugni akarom, hanem ölelést, simogatásokat puszikat csókot stb stb.

Nem hiszem, hogy ezt a hiányt pótolná egy-két órás drága "terápia". De néha eszembe jut... mikor rám tör a bú és úgy érzem ebben a K... életben nem fog összejönni még egy részeg egy éjszakás sem, nem hogy egy barátnő.

2017. szept. 3. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó, ha prostihoz mész, mert attól még nem tanulod meg, hogyan kell levenni a lábáról egy nőt. Lehet, hogy túljutsz a szex részen, de ott leszel, ahol a part szakad, mert megint nem sikerül kapcsolatot kialakítanod.

Azt hiszem az lehet a baj, hogy nagyon a szex részére koncentrálsz a kapcsolatnak. Ez olyan mintha, egy alsós az érettségin parázna... előbb el kell jutni oda!

Tehát azt javaslom azt gyakorold, hogyan lehet meghódítani a nőket! (Egyébként, lehet érdemes lenne körülnézned a munkahelyeden is, barátkozni, hiszen ott tölti ideje nagy részét az ember..)

Na, sok szerencsét! :)


Üdv: egy 31 éves nő

2017. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!