Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Tegnap baráti társasággal városba voltunk,egy barátom lány barátja is velünk volt,sokat nézet meg ha rá néztem mosolygott,egész jól elbeszélgetünk pedig én nem szoktam lányoknak gyorsan megnyílni,barátom viccesen beszólt annak ellenére hogy csak cinkelt a lány már védet is engem meg beszólt a haveromnak.Tetszhettem neki ? Annyira sose voltam jó ezekben,sose vettem észre ha tetszettem egy lánynak.
2017. aug. 20. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből passz. Szimpi voltál neki valószínű, de hogy tetszhettél-e neki, azt nem lehet ebből megállapítani, amit leírtál.
2017. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki. Beszélgess többet vele.
2017. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!