Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszhetek egy vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek egy vallásos lánynak, ha én egyáltalán nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal, aki elég szimpi volt, ő nagyon nyitott a világra meg az emberekre, így gondolom részben ezért is tök jól elbeszélgettem vele a társaságban, külön is sokat voltunk kettesben fesztivál alatt.

Nem egy berögzött ember, viszont nagyon vallásos emiatt sok mindenben máshogy gondolkodunk, mivel én ateista vagyok és sajnos sokszor annak megfelelően is élek. Szerintetek ez kizáró ok így? Működhet ez mégis az ő oldaláról?


2017. júl. 31. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tiszteletben tartjátok egymás hitét, szokásait, tudtok kompromisszumot kötni, akkor igen, működhet.
2017. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegnap volt egy történelmi film a tévében, és egyik keresztes lovag mondott egy bölcsességet: Nem az dönti el hogy jó ember-e valaki hogy vallásos-e vagy hisz-e egyik istenben. Hanem hogy a cselekedetei jók-e.

Milyen igaz! Szerintem a vallás nem lehet akadálya egy kapcsolatnak.

2017. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hosszútávú kapcsolatban azért felvet problémákat.
2017. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!