Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú hátrahagyja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú hátrahagyja a haverját, és mellettem jön kiránduláson tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2015. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

Szinte bármilyen okból kifolyólag megtörténhet ez.

De van rá esély hogy tetszel neki.

2015. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, büdös biztos nem vagy
2015. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet a haverja büdös volt, és azért állt inkább melléd.
2015. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4évig szerettem egy lányt. Iskolai kiránduláson estem bele amikor mellette mentem és hátrahagytam a haverom. Remélem ő nem ezen gondolkodott 4 évig... Neki az osztálytársakkal nem jövök össze volt a kifogása... De csak simán kevés önbizalmam volt és rosszul néztem ki...
2015. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
# 5/5 Kétlem, hogy nálunk is ez lenne a helyzet az ő részéről. Sajnos. Ja, és az élet szívás. :(
2015. márc. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!