Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerette, kiránduláson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerette, kiránduláson osztálytársamba, Segí. Ts mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tavaly év elején mikor egy osztályba kerültünk (9. osztály) a magyar tanár egymás mellé űltetett bennünket, akkor is aranysonak szépnek kedvesnek tartottam de nem gondoltam semmi komolyra. Így telt el az első közös évünk, jött az idei tanév, semmi gond minden a megszokott módon folytatódott, de jött két héttel ezelőtt az osztálykirándulás. A kiránduláson totál belezúgtam, állandóan kerestem a társaságát, folyton vele akartam lenni, beleszerettem. Utolsó este kicsit többet ittunk a kelleténél és ezen felbátorodva félre hívtam beszélgetni és elmondtam neki hogy mit érzek iránta (először nehezen akarta elhinni, azt mondta csak az alkohol beszél belőlem, de nagynehezen sikerül elhitetnem vele, hogy ez az igazság) mikor mondtam neki, hogy szeretem Ő azt válaszolta, hogy Ő is szeret engem DE csak barátilag,csak barátságot szeretne. Az előtt viszont sose beszélgettünk fb-n csak a suliba de ott is csak 3-4 mondatot max. A kirándulás óta minden nap beszélünk viszonylag sokat, órák hosszat képesek vagyunk beszélgetni azóta, suliban is egyre többet beszélünk és órákon se, de még szünetekben se tudom nagyon levenni a tekintetem róla, jó érzés tölt el már akkor is ha látom Őt. Teljesen össze vagyok kavarodva, most akkor mi van, mit kéne tennem?

2013. jún. 10. 21:32
 1/2 anonim válasza:
100%
hát ha ö csak barátságot akar akor nincs értelme . vagyha valahogy igen jo bartáti kapcsolatot sikerulne vele csinálnod, kozelengedne magadhoz és végul lehet belédszeret. de semmiképp se zaklasd a szerelmeddel.inmkább mindha csak te is barát akarnál lenni
2013. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most kb azt csinálom a kirándulás óta amit te is írtál, próbálok barátként közeledni hozzá és ez eddig úgy néz ki, hogy sikerül is (egyenlőre) Amúgy azt elfelejtettem odaírni hogy én 17 vagyok Ő pedig 16 éves
2013. jún. 10. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!