Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha az egyik osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha az egyik osztálytársamba szerettem bele? Hány éves kortól korai? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az egyik fiúba halálosan beleszerettem már..elég régóta..ismerem kb 9 éve.Egy osztályba járunk de most jön a kavar...A barátnőm =padtársam , kiderült ő is szereti fiút,aki mögöttünk ül .Helyes dolog lenne vele járni?

A barátnőm megsértődne? Hány éves kortól korai?Tippek? HOGYAN legyek 100% biztos abban hogy a fiú mit érez irántam?

12/l


2012. nov. 30. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez még korai. van még időd. amúgy a barátnőd sokkal fontosabb mint egy fiú:) az igaz barátokat egy srácért se hagyd ott.
2012. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt még 2 évig.
2012. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!