Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelemes vagyok egyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemes vagyok egyik lány osztálytársamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelemes vagyok egy lány osztálytársamba, de nem tudom, hogy ő is szerelemes belém (bár sokszor rám szokott nézni)... 2 dologra szeretnék választ kapni!:

-> merjek-e belevágni, mert a szüleim nagyon ellenzik, hogy most csajozzak, mert inkább tanuljak :/

-> hogy tudnák rájönni, hogy ő is szerelemes-e belém


(15 éves fiú)



2012. nov. 15. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eloszor csak menj oda hozza, es beszelgessetek, vegulis osztalytarsak vagytok igy nem hiszem hogy ez nehez lenne! Aztan par nap mulva mar elis hivhatod valahova, pl: moziba, vagy csak egyszeruen felajanlod neki hogy hazakisered! Azt magadtol is eszre fogod venni a viselkedesebol, ha tetszel neki vagy nem! Sok sikert!
2012. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. nov. 15. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lány hány éves!? Eddig milyen volt a kapcsolatotok?
2012. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ő is 15 éves és eddig osztálytársi (talán baráti) viszony volt köztünk...
2012. nov. 16. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lesz kori pálya hívd el korizni vagy valami ilyesmi olyan helyre ahol megéhezhettek majd menjetek valami olyan helyre ahol a lánynak nem kell attól félnie hogy lezepered!
2012. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ha 15 vagy nálatok is van mikulás húzás vagy hasonlo cseréld el hogy te kapd majd kérj a barátnőjétől tanácsot h mit vegyél neki ha kell valami tanács üzibe kérdezhetsz
2012. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a tanácsotok :)
2012. nov. 16. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!