Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek lány vagyok és szerelmes vagyok az osztálytársamba, aki a barátnöm?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 13:07
 1/3 anonim válasza:
100%
Először is gondold át, hogy tényleg szerelem-e amit érzel.Utána, ha biztos vagy az érzéseidben, akkor -bizonyára jó barátnők vagytok-pedig tudasd vele, hogy mit érzel.Ha valóban jó barátnők vagytok és elég érettek a témához, akkor higgadt fejjel és kispitsás röhögcsélés nélkül át tudjátok beszélni! Mindent bele :)
2008. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég kényes témát feszegetsz az biztos. Egyetértek az előttem szólóval. Ha tényleg "komoly" a kapcsolatotok akkor tudtok megoldást találni és megbeszélni ezt. Próbáld meg ki tudja. De figyelmeztetlek: alaposan fel kell készülnöd a visszautasításra is, mert ha a bnőd nem így érez az kellemetlen és ha osztaná is érzelmeidet nem hiszem hogy fel merné vállalni azokat. Derítsd ki hogyan vélekedik ebben a témában de én a te helyedben nem tennék tönkre egy értékes barátságot egy ki tudja milyen kapcsolatért.
2008. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ hány évesek vagytok. ha pl csak most kezded a gimit elég kellemtlenek lehtnek a későbbi éveid. az effélew vonzalmat sokan elítélik és nincs rá garancia, hogy ketttőtök közt maradna a dolog. Ha mindenképp el szeretnéd mondani neki, akkor jó lenne tudni előtte, hogy ő hogyan áll ehhez a témához. Mert ha ő a fiúkat szereti, véleményem szerint elmondani is felesleges, mert csak elveszítesz egy barátot. éa az is fontos, hogy magadban tisztázd az érzéseidet. lehet, hogy csak nagyon erős barátság fűz a barátnődhöz, de közben a fiúk is tetszenek, stb..
2008. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!