Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan nő, aki vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő, aki vallásos és még férjhez akar menni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon látni ma már olyat,aki férjhez akar menni,pláne olyat,aki még vallásos,és pl még templomban is kötne házasságot... Szerintem ilyen már nincs... Ha mégis,az írjon már nekem. :) Tényleg nem találni ilyet... (33/F)
2016. jan. 2. 10:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen kevesbe divat ferjhez menni. 29evesen korom ellenere sokszor neztek ram ertetlenul pl egy nyelvtanfolyamon ,hogy hazas vagy?Mar 3,5eve... ilyen fiatalon...

Az pedig meg ritkabb,hogy vallasos is valaki a hazasulasi szandek melle.

Azert lehet probalkozni tarskerokon hatha;)Sok sikert!;)

2016. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi... évek óta nincs ilyen hölgyhöz szerencsém... Azért is kérdeztem,van e még ilyen egyáltalán... Főleg Pesten... Kizárt...
2016. jan. 2. 10:59
 3/18 anonim ***** válasza:

Én igen! (de privit nem írok :) )

A történethez hozzátartozik,hogy már kapcsolatban voltam amikor megtértem.Gyerekünk is van.Most készülök elhagyni mert sok a probléma (megcsalások részéről,hazudozások,pénzszórás,nem foglalkozik velünk) tudom én sem vagyok tökéletes,de nem bírom már.Elvenni soha nem akart,pláne nem templomban,változtatni sem.

Így lépnem kell,de ha valaha is lesz férjem akkor csak olyan aki hisz még a hagyományos értékekben

2016. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kedves második! Ugyan nem ismerlek, de aggódva olvastam a soraidat. Milyen egyházhoz tértél meg?

Nem mintha közöm lenne hozzá és "megmondó" ember sem akarok lenni, de közel a 20-hoz én is "betértem" valahova és életem legjobb döntése volt otthagyni őket. Teljesen át akarták formálni az egész életemet, persze a tudat alattimra hatottak, észre sem vettem eleinte. A kapcsolatomat tönkretették, mert belém táplálták, hogy nem ő a megfelelő személy a számomra. Ott nyílt ki a szemem, amikor azt akarták, hogy a szüleimtől is eltávolodjak, mert ők ellenezték ezt az egész gyülekezet témát. Ha te is ilyen helyre jársz, akkor próbáld ép ésszel, külső szemlélőktől függetlenül végig gondolni, hogy valóban ott akarod-e hagyni a párodat, van e akkora gondotok. Ez csak egy jó tanács...


25 éves vagyok egyébként, nem vagyok templomba járó, de hiszek és mindenképpen férjhez szeretnék menni, az egyház színe előtt is. Egészen egyszerűen azért, mert amit isten egybekötött, ember szét nem választhatja. :) Együtt élek a párommal, úgyhogy ismerkedni az oldalon nem szándékozom, de van ilyen, szerintem nem is olyan kevés.

2016. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát. Tudjátok. Még a régi,hagyományos értékrenddel rendelkezem. Így pláne nehéz találni. A külsőm miatt máshogy is ítélnek meg. Mivel sportolok,és mindenki csak úgy ismer hogy az izmos srác,és biztos egy szoknya vadász... Pedig nem. Egyszerűen nem találok olyat.aki ilyen.. Ha ismerkedem,furán néznek rám,ha mondom hogy mérsékelten vallásos vagyok.. :/ pedig szeretnék családot,feleséget.
2016. jan. 2. 11:13
 6/18 anonim ***** válasza:

Remélem!

41f.

2016. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát ez a baj, hogy mérsékelten vallásos. Eleve aki tényleg az, az nem vallásosnak nevezi magát, hanem pl katolikusnak. Jár a vallásának megfelelő valamilyen csoportba, gyülekezetbe, rendezvényekre, és itt pikk-pakk megismerkedik egy hozzá hasonló értékrendű férfival :).
2016. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,nem járok semmilyen gyülekezetbe ha erre gondolsz (jehova tanui,hitgyüli) egy közeli evangélikus gyülekezet már "kinéztem magamnak" egyenlőre még nem merészkedtem el,de hiszek Istenben,imádkozom,próbálom formálni magam.Ennyi.Mindent csak ésszerű keretek között.Úgyhogy nem kell aggódnod,de kedves vagy :) bármikor megbocsátottam volna a páromnak,de ő nem bánt meg semmit,úgy meg nem lehet,hogy folyamatosan szoknyák után futkorászik 3 havonta,meg nőkkel flörtöl meg mindent megígér aztán semmit sem tart be.Mellette én sem fejlődök csak csúszok lefele a lejtőn,és ezt nem hagyhatom,a gyerekem érdekében sem.
2016. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az nagyon nem igaz, hogy Pesten ne lehetne házasodni vágyó és vallásos lányt találni. Ugyan én személy szerint nem vagyok vallásos, de több olyan lányt (vagy mára már házas párt) is ismerek, akik igen, és ennek megfelelő értékrend szerint is élnek. Illetve a vallásosság hiánya ellenére férjhez szeretnék menni- és 23 vagyok, nem a kapuzárási pánik miatt.


Érdemes lenne olyan közegben ismerkedned, ha egy bárban, próbálkozol akkor ne csodáld, ha nehezen találsz neked való lányt. A korábban említett pár is egy keresztény gyülekezetben ismerkedett meg egymással, szerintem te is sikerrel járnál hasonló körökben.

2016. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Katolikus nevelést kaptam, de nem tartom magam vallásosnak. Nem járok templomba és nem tartom a katolikus ünnepeket, szokásokat. Ugyanakkor számomra most is fontosak a vallás alapkövei.

Nem kapálózom egy újabb házasságért, de ha a páromnak ez fontos lenne, akkor megtenném.

2016. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!