Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan nő, aki vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő, aki vallásos és még férjhez akar menni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon látni ma már olyat,aki férjhez akar menni,pláne olyat,aki még vallásos,és pl még templomban is kötne házasságot... Szerintem ilyen már nincs... Ha mégis,az írjon már nekem. :) Tényleg nem találni ilyet... (33/F)
2016. jan. 2. 10:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Persze,hogy vannak ilyen lányok,sok barátnőm álmodozik esküvőről(mint minden lány:).Egyik unokahúgom emellett baptista is,tehát vannak ilyenek.

Az esküvő nagy buli,de a házasságnak semmi értelmét nem látom.Szeretek független lenni és ha valamilyen okból szétmegyünk,nem kell a válással vacakolni.Az anyagikat úgy is el lehet rendezni.Szeretni egymást,szintén lehet házasság nélkül is.Szóval tényleg nem értem,hogy a mai világban mi értelme lenne,azt leszámítva,hogy romantikus dolog..az első pár év,aztán jönnek általában a megcsalások,veszekedések stb.Leszámítva a nehány kivételt.

19L

2016. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hagyományos értékrend alatt mit értesz, kérdező?
2016. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


csatlakozz egy hitvallásodnak megfelelő gyülekezethez, ott fogsz találni.


23/N

2016. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék házasságot. Vallásos is vagyok. 25n
2016. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ateista vagyok. Férjhez fogok menni. Nálunk ez már biztos. De nem értem, miért mondogatjátok, hogy senki nem akar házasodni. A barátnőim sorra mennek férjhez, szülnek. A cégnél ahol dolgozom sokan vannak gyesen a 30 fölöttiek vagy házasok esetleg elváltak.

Egyébként sem szeretem, hogy a mai nők/fiatalok... ugyan már. Annyi féle ember van. Ha az az életcélod, hogy norvégiába menj halászni akkor is fogsz párt találni. Nem kell a sírás, hogy kinek milyen nehéz ok?

2016. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A vallás csak egy átverés. Aki ebben hisz, olyan biztosan nem kell!
2016. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Minden féle ember él.
2016. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hagyományos értékrend alatt azt értem,amiben nagyszüleink is nevelkedtek. 0 liberalizmus... férfinek nő a párja,a család feje az apa,és a gerince az anya. együtt hozzák meg a döntéseket,de a férfinak a dolga megóvni a családot,a nőnek a dolga összetartani. :) kb ennyi a hagyományos értékrend. ebbe beletartozik az Isten hit is. ateizmus,liberalizmus nem hagyományos.
2016. jan. 3. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!