Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "elvont" pasiknak is a ribis lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Szimpatizáltam egy sráccal. Tudtam róla, hogy huszonévesen még szűz, elég kis nyomin viselkedett, de nagyon intelligens és aranyos volt, bár elég visszahúzódó.

Pszichológiát tanult, állandóan érdekes, idegen nyelvű könyvekkel a kezében láttam, választékosan és furán beszélt, mindenről olyan "tudományosan" nyilatkozott, az öltözködése is egyedi volt. Valahogy olyan "szórakozott professzor" beütése volt, szóval nagyon másnak tűnt, mint az átlag huszonévesek.

Facebookon is nehezen találtam meg, kép nélküli profilja és alig pár ismerőse volt.

Akkor sokkolódtam le teljesen, amikor megláttam, milyen lányok képeit kedvelgeti előszeretettel. Mellkidobós, ribizlis, csücsörítős hölgyemények, ráadásul nem is a csinosabb, igényes fajtából, hanem ezek a totál prolis külsejűek...


Tényleg mindenkinek ez a zsánere? Nekem kizárólag az "elvont", fura srácok tetszenek, de ezek szerint ők is a prostis külsőt preferálják.


(Nem kell félreérteni, én is sminkelek, tucat plázás butikokból öltözködöm, szóval nem vagyok valami trú hipsztercsaj, de nem árulom a testem közösségi oldalakon és az érdeklődésem túlmutat a körmösön és a szolin.)


2017. dec. 1. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Expasim 2.0. Még a szak is stimmel :D

Bár neki állítólag voltak kapcsolatai korábban.

De sajnos érdeklődés nők terén ugyanez. Bennem is kifogásolta, nincs szilikon mellem, póthajam....

Szóval, sajnos sok ilyen van :(

2017. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha most megnyugtatlak én senkit nem likeolok24f
2017. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Csak itt
2017. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
De itt csak a ribbancok vàlaszait
2017. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem feltétlenül. Mindenki több irányba csoportosíthatja a lányokat, vannak egyszer használatosak, többmenetesek és a hosszútávúak. Egész életemben a hosszútávot keresem-kerestem (sikertelenül, de ez mellékes), ettől függetlenül nézni szabad a ribizliket, esetleg megkóstolni is. Nagy ügy! Semmit nem befolyásol! :D
2017. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Ettől miért elvont valaki, mert pszichológiát tanul, illetve egyedien öltözködik és mert szűz? Inkább csak olyan magának való típus lehet. Hálistennek már nem vagyok szűz, engem is érdekel a pszichológia, legfőképpen az önismeret, szeretek jelképekben gondolkodni, absztraktul (nem azt értem és úgy, amit szó szerint kimonanak, számba rágnak/más szájába rágok, hanem hasonlatokkal, asszociációkkal élve), de ettől még nem tartom magam elvontnak. Tény, hogy nagyon nem azok a dolgok foglalkoztatnak, amik egy átlagos huszonévest, de ilyenből is sok van. Nem vagyok különc emiatt. Ebből csak azt akartam kihozni, hogy nem ettől lesz elvont valaki, ami a srácot jellemzi. Annak pedig semmi köze a személyiségéhez, hogy milyen nőket hypeol, likeol. Nyilván tetszik neki, meg szeretné kapni őket, de ettől még lehet, hogy titkon a szürke kisegérről álmodozik, aki majd a barátnője lesz.
2017. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De akkor miért nem alakítja úgy magát az ilyen, hogy ne legyen huszonévesen is szűz és legyen esélye ezeknél a lányoknál?

Olvasás és kockulás helyett kondi, le a vastagkeretes szemüveggel meg a nadrág alól kivillanó mintás zoknival, normális frizura a szénaboglya helyett a fején, humor és magabiztosság a tudálékoskodás helyett és rögtön böködheti a ribizliket élőben, nem csak a fészbukon.

2017. dec. 1. 20:52
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért pszichón elég elborult arcok vannak...:D Oké ezzel magam alatt is vágom a fát, de én még ilyen kicsavart emberekkel, vagyis ennyivel egy helyen nem találkoztam. Attól, hogy valaki ezt tanulja, vagy egyáltalán tanult, nem garantálja azt, hogy képes a saját életében is hatékony vagy ésszerű lenni. Csoporttársam is szintén olyan lányok fenekét nyalja, akikkel elég volt egyszer beszélgetnem, hogy ha mást nem is, azt el tudjam dönteni, hogy vagy nagyon jó színészek, vagy nagyon buták. Ahhoz mondjuk nem, hogy jóformán bábozzanak a sráccal. Ő is azon sokak egyike volt, akik nem borja maguk felé fordítani a saját "fegyverüket", csak másokra keresnek magyarázatot, meg akarnak fejteni másokat, manipulálni, meg tudom is én, milyen furcsa elgondolással jönnek még ide emberek.


Amúgy nem mindenkinek ez a zsánere. Főként csak azoknak, akik többek akarnak kicsit lenni (a másik nem népszerű szép(nek mondott) tagjai pont a státuszt szimbolizálják, pont azok csorgatják ilyesmire a leggyakrabban, ahogy a luxusra is, akik nagyon nem elégedettek azzal, amilyenek, vagy ahogy élnek, ez részben ok-okozat), ezzel párhuzamosan pedig nem is igazán tudják magukat hova tenni (még?). A kiforratlan emberkék jobban követik a tömeget és a népszerűt. Számukra a látszat és a külsőségek azok, amik értéket jelentenek, vagyis az, amire a tömeg is ráharap, amit lehet (ne) villogtatni, ha lenne. De nincs. Ez ilyen.

2017. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok én mindent megtettem de elvagyok àtkozva
2017. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Te most komolyan abból indulsz ki, hogy milyen lányok képeit lájkolja? Mert akkor inkább a tini párkapcsolatokban kellett volna kiírnod a kérdést.
2017. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!