Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "elvont" pasiknak is a ribis lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Szimpatizáltam egy sráccal. Tudtam róla, hogy huszonévesen még szűz, elég kis nyomin viselkedett, de nagyon intelligens és aranyos volt, bár elég visszahúzódó.

Pszichológiát tanult, állandóan érdekes, idegen nyelvű könyvekkel a kezében láttam, választékosan és furán beszélt, mindenről olyan "tudományosan" nyilatkozott, az öltözködése is egyedi volt. Valahogy olyan "szórakozott professzor" beütése volt, szóval nagyon másnak tűnt, mint az átlag huszonévesek.

Facebookon is nehezen találtam meg, kép nélküli profilja és alig pár ismerőse volt.

Akkor sokkolódtam le teljesen, amikor megláttam, milyen lányok képeit kedvelgeti előszeretettel. Mellkidobós, ribizlis, csücsörítős hölgyemények, ráadásul nem is a csinosabb, igényes fajtából, hanem ezek a totál prolis külsejűek...


Tényleg mindenkinek ez a zsánere? Nekem kizárólag az "elvont", fura srácok tetszenek, de ezek szerint ők is a prostis külsőt preferálják.


(Nem kell félreérteni, én is sminkelek, tucat plázás butikokból öltözködöm, szóval nem vagyok valami trú hipsztercsaj, de nem árulom a testem közösségi oldalakon és az érdeklődésem túlmutat a körmösön és a szolin.)


2017. dec. 1. 20:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
basszus, szerintem én matcheltem ezzel a sráccal tinderen :D
2017. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Diavolino44 ***** válasza:
Ami szep az szep, most kapcsolja ki szegeny a szemei, egyedul van azt csinal amit jonak lat. Mikor parkapcsolatba voltam, en se likoltam csini csajok fotoit, most nem vagyok abba, igy minden tovabbi nelkul. Nincs ebbe semmi, egyik csajom se volt ribizli.
2017. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Amúgy én a helyedben nem lennék saját magam ellensége, és nem szivatnám magam azzal, hogy azt nézzem, ki kit kedvel. Indulj ki magadból, te mennyit gondolkodsz egy like-on? Én mondjuk nem vagyok egy nagy lájkhuszájlr, de arra a kevésre sem szoktam emlékezni, amiket szivezek/kedvelek. Vagy azért, mert ismerős tette ki, vagy vicces, vagy jópofa, vagy van, hogy ilyen primitív kapcsolatápolás, hogy nem szarlak le (annyira)... Nagyon-nagyon rá tudnak emberek menni erre a ki kedvel kinek mit dologra, de semmi értelme. Sőt, ez a jellegű figyelgetes, meg a böngészési adatok/beszélgetések kifigyelése szerintem a párkapcsolatok rákja is. Ott is egyre több ember feszül egymásnak ilyesmi miatt, mintha azzal bármit meg tudna előzni... Kérlek.
2017. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Direkt kiemeltem, hogy nem a szép, igényes jó nőket kedvelgette. Azzal semmi bajom nem lett volna. De ezek tényleg olyanok voltak, akikről az jut az ember eszébe elsőként, hogy nemi betegség (talán a pasiknak inkább az, hogy mennyi lehet egy óra), alkoholos filccel rajzolt szemöldökkel és 5 centis tűhegyes műkörmökkel.


Igen, az alapján ítélkezem, hogy miket kedvel. Ha én sátánista szekták oldalát kedvelgetem és teleb.szom az oldalamat döglött állatok képeivel és a kannibalizmust tüntetem fel hobbimként, akkor is teljesen normálisnak gondolnak majd az emberek? Végül is ez alapján nem lehet megítélni senkit, nem?

2017. dec. 1. 21:12
 15/21 anonim ***** válasza:
Amit az ember szívesen megnéz, az nem biztos, hogy otthonra is kéne. Erre még nem gondoltál?
2017. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehet, nem a közösségi oldalakon kellene élni :)
2017. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Indulj ki magadból, te mennyit gondolkodsz egy like-on?"

Nem élek ilyenekkel, szinte az összes ismerősöm követése le van állítva. Írók, zenekarok, bloggerek állapotfrissítéseit és sorozatos, filmes oldalak bejegyzéseit kedvelem néha. Esetleg aranyos háziállatokra dobok egy lájkot, de nem kedvelek ilyen napihím jellegű oldalakat, se Pumped Gabo tükrös szelfijeit. Nem tetszenek, de ha tetszenének, akkor se akarnék ezáltal primitívnek tűnni. Megtartanám magamnak.

2017. dec. 1. 21:16
 18/21 anonim ***** válasza:

Neki van egy eldugott, alig használt Fb oldala.

Fáradtságos munkával előtúrtad és most nem tetszik, hogy kinyitottad Pandóra szelencéjét.

Tekintsd ez guilty pleasure-nek, vagy úgy, hogy kicsit is normálisnak látszó lányokra nincs szíve kicsapni.

Ítéld meg az alapján, ahogy a valóságban viselkedik veled.

2017. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam metálkanok képeit kedvelni, az tény. De beszéltetek egyáltalán, vagy így első blikkre vizualizálod róla, hogy amúgy nem rá vall? Mert azért tud cifra meglepetéseket szülni egy négyszemközti beszélgetés, jó meg rossz értelemben is. Attól neki még lehet olyan értékrendje, hogy lekarmolod magad, hogy szolidkámak tűnik, meg jól tud fogalmazni. Szóval nekem ebben a sztoriban az nem stimmel, hogy a) ha jól ismered, miért akadsz fenn azon, hogy mit kedvel (az sem mindegy, hogy azt a napokban vagy 2010-ben, akkor én is csicskákkal barátkoztam), vagy miért nem kérdezed meg, b) ha csak láttad meg hallottad beszélni, minek gondolsz hozzá olyan értékeket, ami csak a fejedben létezik, és miért hihetetlen, ha a valóságban meg mondjuk ilyen?
2017. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Neked van egy igényed egy bizonyos típusra, de zavar, hogy neki is egy bizonyos típus jön be?

Hát ez van. Ha neki az ilyen lányok jönnek be akkor az az ő dolga ahogy a tiéd is az elvont srác.

2017. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!