Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "elvont" pasiknak is a ribis lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Szimpatizáltam egy sráccal. Tudtam róla, hogy huszonévesen még szűz, elég kis nyomin viselkedett, de nagyon intelligens és aranyos volt, bár elég visszahúzódó.

Pszichológiát tanult, állandóan érdekes, idegen nyelvű könyvekkel a kezében láttam, választékosan és furán beszélt, mindenről olyan "tudományosan" nyilatkozott, az öltözködése is egyedi volt. Valahogy olyan "szórakozott professzor" beütése volt, szóval nagyon másnak tűnt, mint az átlag huszonévesek.

Facebookon is nehezen találtam meg, kép nélküli profilja és alig pár ismerőse volt.

Akkor sokkolódtam le teljesen, amikor megláttam, milyen lányok képeit kedvelgeti előszeretettel. Mellkidobós, ribizlis, csücsörítős hölgyemények, ráadásul nem is a csinosabb, igényes fajtából, hanem ezek a totál prolis külsejűek...


Tényleg mindenkinek ez a zsánere? Nekem kizárólag az "elvont", fura srácok tetszenek, de ezek szerint ők is a prostis külsőt preferálják.


(Nem kell félreérteni, én is sminkelek, tucat plázás butikokból öltözködöm, szóval nem vagyok valami trú hipsztercsaj, de nem árulom a testem közösségi oldalakon és az érdeklődésem túlmutat a körmösön és a szolin.)


2017. dec. 1. 20:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Megértem a csalódottságodat, mert én is átéltem ezt, csak fordítva: az elvont(nak tűnő?), eleinte szimpatikus lány, akinek kiderült, hogy valami proli menőgyerek tetszik.

De nem, nem minden "elvont" embernek jönnek be a ribik/izomagyak, vannak kivételek.

2017. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!