Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki közel akar kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki közel akar kerülni hozzám miért menekülök?

Figyelt kérdés
Vágyom a szerelemre, arra hogy valaki szeressen, megölelgessen, ott legyen mindig mellettem. Keresem és folyamatosan randizgatok. Ám, ha valaki nagyon közeledik és érzem engem akar, akkor kitör rajtam a sikítófrász és találok rajta egy csomó olyan dolgot, ami miatt kezd nem tetszeni, és ez nem az első ilyen eset. Úgy érzem baromi nagy baj van az agyammal. Egyébként 2 iszonyú nagy csalódáson vagyok már túl, azóta lettem ilyen. Volt már valaki ilyen szituációban?
2017. jún. 4. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ennek fényében randiznál velem?
2017. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Keress egy jó szakembert.


Ennek van valamilyen pszichés oka, és ha magadtól nem tudod, hogy micsoda (pl a két szakítás is lehet, de bármi más is), akkor segít rájönni, és segíthet feldolgozni is.

2017. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
@1: biztos vagy benne, hogy megfelelő nemű a kérdező? Sehol nem írja, hogy nő vagy férfi, és a probléma alapján bármelyik lehet 😀
2017. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nyilván a két nagy csalódásod miatt reagálsz így.

Szerintem ne akkor kezdj parázni ha érzed, téged akar, addig pole-pozícióban vagy, akkor kezdj el, ha érzed, te is akarod nagyon őt.

2017. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy valami gátol abban, hogy rajongjak értük. :\
2017. jún. 4. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mindenkit a tökéletlenségei tesznek széppé" (by: Sandra Bullock).

Tehát: amit ad a sors, azt fogadd be és ne egyből a hibáit keresd, mert az mindenkinek van. A másik:

Az új személyen ne is azokat a tulajdonságokat keresd, mint ami a másik 2 rossz kapcsolatodban volt (tudat alatt valószínű, hogy ezt "keresed").

Kell, hogy legyen egyfajta elképzelésed, hogy ki jön be neked, de ez 100%-san nem fog összejönni, csak hasonlót fogsz találni.

2017. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is keress egy jó szakembert. Nem kell mindig mindent egyedül megpróbálni megoldani, egy jó szakember pedig el tud indítani az úton, hogy kicsit harmóniába kerülj önmagaddal. Ez nem kínos, néha mindenkinek szüksége van arra, hogy egy teljesen idegennek kibeszélje a sok sz*rt, ami felgyülemlett benne.
2017. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fish1 ***** válasza:
Ha tényleg a 2 nagy csalódás óta van ez, akkor ott lesz a megoldás. A csalódásokkal kapcsolatban nem dolgoztál fel valamit, ami félelmet generál benned. Ennek a konkrét okát kellene kideríteni, mert ameddig ezt nem teszed rendbe, addig valószínűleg továbbra is ez lesz. Amikor egy kapcsolat tönkremegy, annak általában nem csak az egyik ember az oka, hanem mindkettő. A helyedben végigpörgetném, hogy mit csináltam rosszul, és mit csinált rosszul a másik, mit kellene másképp csinálnom ezentúl, mit tudok tenni ennek érdekében, stb.
2017. jún. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!