Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden fiú aki osszeakar jönni velem csak szexelni akar? Nem öltözködöm kihívóan és csúnyának se mondanám magam. (Eddig még nem feküdtem le senkivel sem) 18/L

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

mert nyilván úgy viselkedsz.

pl ha távolságtartóbb lennél randikon...csók csak a 3-4. en, majd közlöd vele hogy neked a szex korai ám 1-2 hónap minimum mire bízol benne annyira hogy akard...

ha valaki ezután is veled marad az elképzelhető h nem csak megkettyinteni akar, mert akkor nem udvarol 2 hónapig kb 1 óra szexért...

2017. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert nem vagy csúnya. Honnan tudod, hogy mindenki csak megdugni akar? Ők mondták?

30/f

2017. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Távolságtartó vagyok az emberekkel. És igen,általában a legtöbbnek az a dumaja , hogy

"Én nem bírom 1 vagy két hétnél tovább szex nélkül"😂

2017. máj. 31. 12:02
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Én is ugyanezzel küzdök, pedig instagramot nem használok, facen kb félévente rakok ki képet, bár azok mindig jól sikerült fotók, de sosem kihívóak, szintén nem öltözök kihívóan, bár valakinek már a rövidgatya is annak számít, de nyáron akkor sem fogok hosszúgatyában járni. Egyetemista vagyok, normális értékrenddel, nem adom könnyen magam. Mégis, rengeteg pasi(főleg a jó pasik) általában csak megdugni akarnak. De ők alapból is csak arra mennek és mi meg jól is nézünk ki ehhez. Aki meg komoly kapcsolatot akar, az egyből piócaként visekedik és istenít, de így én nem tudom férfinak tekinteni őket. Szóval...hát kitartás, majd jön a megfelelő, de azok inkább a 25+ korosztályban vannak :D

21L

2017. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem konkrétan te izgatod fel őket, csak kell nekik egy 3,14na, mert kanosak.
2017. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha már van párom én sem veszem jó néven, ha nem szxelünk csak 1-2 hetente. Mondjuk nyitni ezzel nem szoktam sose, komolytalan lenne. Gondolom akkor kapod ezt az infót mikor mondod, hogy szűz vagy. Van aki biztos csak megdugni akar, de nyilván olyan is akad, aki bár komoly kapcsolatra vágyik veled, kiköti, hogy hónapokig nem fog töszörögni, hogy megkapjon. Magam sem tenném.

30/f

2017. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"majd közlöd vele hogy neked a szex korai ám 1-2 hónap minimum mire bízol benne annyira hogy akard..."


Hát igen, csak ehhez olyan férfi kell, aki 500 évet él, és van ideje várni a zsákbamacskára (hogy nem pattintja-e le 1 hónapnál "bocsmégse", és lesz e belőle valami), és nem próbálkozik másik nőnél belátható időn belüli történésért.

2017. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, hogy veled van gond. Vagy túl vagy sminkelve, vagy nem vagy elég aranyos, kedves,érzelmes.
2017. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert a férfiak szeretik a szexet :) /és általában a nők is ;) /

Nem biztos, hogy csak szexre akarnak, de nyilván arra is. Én hosszabb távú kapcsolatban csak akkor kezdenék gondolkodni, ha megvolt az első együttlét és tudom, hogy működik a szex is, kielégít, kb egyformák az igények. Addig lutri, hogy mi lesz belőle...

Szóval nem hiszem, ha találnál egy fiút, akivel meg van az összhang, és sor kerül a szexre is, ő mondjuk rögtön dobna utána.

2017. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a mai fiúk ilyenek.
2017. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!