Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a nő?

Figyelt kérdés

Van egy három évvel idősebb nő az életemben, de elég komplikált a helyzet. A nőnek van egy 6 éves kapcsolata, ami - elmondása szerint - a végét járja. Naponta ír, hív, ha olyan kedve van, de előfordul, hogy több napra felszívódik. Ilyenkor mindig azzal talál meg, hogy én tűntem el és miért nem kerestem?! (leginkább a chatre gondol, mert hívni nem szabad az esti órákban, hátha átmegy hozzá a pasija). Az ölelés és a simogatások azok mennek, ha tudunk személyesen találkozni, de többnyire ezek elmaradnak a munkánk, illetve egyéb elfoglaltságok miatt. Ha sokat írok, akkor is csak annyit ír, amennyit gondol, ha pedig nem írok, akkor úgy könyveli el, hogy nem akarok tőle semmit. Az az elmélete, ha igazán kellene nekem, akkor elvenném Őt a mostani pasijától - akit felkészített az életre. Ugyanakkor hangsúlyozta azt is, hogy velem lehet kiegyensúlyozott és boldog élete lenne, de nagyon csóró körülmények között tengődnénk, míg a mostani férfival anyagi biztonságot megkapja (mert szerinte sokkal többet keres, mint én), viszont érzelmileg semmibe veszi.


Mivel nem tudja mennyit keresek és nem akarom, hogy csak az anyagiak miatt döntsön mellettem, ezt nem fogom elárulni neki. Nagyon tetszik, mert mutatós nőről van szó, de ezzel szerintem tisztában is van és tudja is használni a bájait. Várja a pozitív megerősítéseket, amiket tőlem megkapja.


Nem igazán értem a szitut...


2017. máj. 22. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, számára az anyagi "biztonság" az elsődleges (hogy finoman fejezzem ki magam), emellett még manipulatív is a szentem. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán képes-e másokban meglátni az értékeket, és hogy képes-e kötődni valakihez. Domináns személyiségnek gondolom őt, aki téged is sakkban akar tartani, és érzelmileg próbál zsarolni (pl. hogy ha ő tűnik el, akkor téged vádol, és megpróbál benned bűntudatot kelteni). Neki csak a kényelmes élet kellene, olyan, ahol egy gazdag faszitól érzelmi törődést is kapna, bár ahogy az elején is mondtam, szerintem neki az anyagi jólét az elsődleges, nem pedig az érzelmi. Tipikus nő olyan tekintetben, hogy a biztos rosszat sem meri feladni a szerinte bizonytalan jóért, és a pénzért cserébe képes tűrni, de közben ugrásra készen várja, hogy majd jön egy jobb, akivel dobbanthat, de csak a biztos jóba hajlandó beletenni a seggét. Igazából én menekülnék egy ilyen nőtől, egyrészt mert anyagias, másrészt mert játszmázik, harmadrészt mert folyamatosan neked kellene pozitív megerősítésekkel teletömködnöd, ami hosszú távon leszívná az energiáidat, és ha képes a csábításra, akkor annyira nem is kell neki megerősítés, hiszen tudja ő magáról, hogy mire képes. Szerintem légy vele óvatos, de akár meg is szakíthatod vele a kapcsolatot, mert ennek nem hinném, hogy rád nézve jó vége lenne.
2017. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de nekem nem tetszik ez a hozzáállás, úgy tűnik az anyagiak miatt van a pasassal. Keress tovább szerintem, kismillió nő él egyedül, saját egzisztenciával, természetre is sokkal jobbak.
2017. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen látom, mint az első hozzászóló. Szerintem ha valaki a pénzért van valakivel az sosem lesz boldog és mindig kell neki valaki aki megerősíti abban amit csinál. Tudom nem pont ugyanaz a szitu de ismerek egy idősebb asszonyt (hívjuk Katinak) akinek van egy férje és állandóan panaszkodik, hogy semmibe van véve, hogy az ura alkoholista ő cserébe megcsalja, a közös fiúk sem közös. És a nő egyik balekról a másikra szállt örök életében, játszotta az eszét amíg aztán a férje ott nem hagyta kb 25 év házasság után egy tisztességes nőért. Aztán ez a Kati folytatta ott ahol volt, keres magának újabb érzelmi feltöltődést, panaszkodik az új fickórol a még ujjabbaknak meg nekünk ak kollégáinak. Hidd el, akit ez éltet aki ezért képes egy kapcsolatban hosszútávon maradni az nem éri meg ezt, akármilyen mutatós is. Vannak olyan lányok is akik nem a számládra kíváncsiak meg nem saját maguk meg a más által megteremtett anyagi biztonság a legfontosabb nekik, hanem képesek normális kapocsalatra meg önálló anyagi életre.
2017. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajna ez egy lehúzós getzicurva. Ne hagyd magad! Hasonlóval én is találkoztam.
2017. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is úgy veszem észre, hogy inkább nektek van igazatok. Előfordult már, hogy öngyilkossággal fenyegetőzött, hogy ne maradjon egyedül, máskor pedig szenvedélyesen ölel, simogat. Szóval olyan, mintha húzd meg-ereszd el játékot erőltetne rám. Mivel nagyon tetszik, érthető, hogy mi szól mellette, ugyanakkor tényleg olyan is tud lenni, hogy totál kimeríti lelkileg az embert. Ilyenkor viszont elkeseredek, mert bár voltak hosszú, tartós kapcsolataim úgy fest, hogy egyre betegebb a társadalmunk, az értelmes, kedves csajok ezek szerint foglaltak (vagy nincsenek), miközben egyre groteszkebb képet fest a jelenkor. Anyagias nők több pasiból szedik össze amire szükségük van (egyiktől a lelki törődés, a másiktól az anyagi biztonság, a harmadiktól a szex). Ennyire beteg a társadalom? Mert ha a pasikra azt a bélyeget sütik, hogy számukra a jó testű nők az etalonok, akkor még mindig "csak" egy dolognak kell megfelelniük, míg nekünk pasiknak: anyagi, érzelmi, erkölcsi, szellemi, lelki, külső... és folytathatnám.


Mellesleg megjegyzem, mielőtt felgyújtaná a női-férfi mozgalom a TV székházat - tisztelet a kivételnek, amelyből szerintem egyre kevesebb van! :(

2017. máj. 22. 23:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt olyan szepen leírtad. Sajnos igen. Ez a szitu. :(
2017. máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt átéltem én is egy régi munkahelyemen. Úgy csinálta a curva, hogy még nekem legyen lelkiismeret fúrdancsom. Átéltem, elég vót! Sajna neked is ott kell hagyni, ha nem akarsz felőrlődni.
2017. máj. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5: Sajnos ez az igazság, nagyon kevés az értelmes, normális és tisztességes nő, én is sokakban csalódtam már. Pedig mindenki odáig van, hogy biztosan nem az átlagos csajok után futottam, és azért jártam így, hát kijelenteném, hogy tévednek, mert sokszor az átlagos lányok sem különbek. A gyakoris társadalom még különlegesebb, sok lánnyal beszélgettem már itt is, hát elég katasztrófa. Lépten-nyomon a férfiakat fikázzák, hogy akinek nem jön össze semmi, az mekkora nyomi, meg miért nem fejleszti magát, holott össze sem tudnám számolni, hány olyan nyafogó nővel beszéltem már itt, aki csak siránkozott, hogy senkinek nem kell, de ha ki akartam mozdítani a komfortzónájából, akkor nem csinált semmit. Pedig szerintem a mai világban egy nőnek csak annyit kellene csinálnia, hogy kimutatja, hogy tetszik neki valaki, és máris lennének kezdeményezők, és szerintem is úgy van, ahogy írod, mert a férfiak többsége nem támaszt irreális elvárásokat a nőkkel szemben, míg itt is sorra olvasom a kérdéseket/kommenteket, hogy a férfinál az a minimum, hogy tudjon sütni, főzni, mosni, vasalni, vegyen részt a gyereknevelésben, legyen értelmes, humoros, határozott, és persze az sem hátrány, ha nem ronda és csóró. Bár sokan berzenkedni fognak ez ellen az itteni nők közül, de szerintem a mai világban ha egy nő nem ronda és nem übergátlásos, akkor sokkal könnyebb dolga van, mint egy férfinak, még akkor is, ha a jelentkezők nagy része csak szexet akar, vagy szimplán idióta. A férfiak többségénél viszont egyetlen nő sem kezdeményez, miért is tenné. Egyébként az is érdekes, hogy az itteni női különítmény az ilyen kérdésekhez nem gyűlik össze harákolni, hogy micsoda mocskos és kihasználó nő, de amikor a hasonló férfiakat kell szidni, akkor adják egymás alá a lovat, és felpontozzák egymás hozzászólásait. Ezek szerint nem csak én vagyok annyira szerencsétlen, hogy képtelen vagyok egy rendes, normális nőt találni, aki nem a világ végén lakik, aki nem önbizalomhiányos, nem frigid, nem beképzelt, nem menekül el egy találkozó elől. Azt még el is viselem, ha valakinek nincs szociális élete, vagy ha félénkebb, csak sokszor már annyira beteg a felhozatal, hogy az egyszerűen fájdalmas. Nincs egy épkézláb nő, aki ne lenne vagy lelki sérült, vagy a másik végletként csak a bulizásnak élő, de ha kivételként találok is olyat, aki agyilag és lelkileg is többé-kevésbé rendben van, akkor vagy távol van, vagy van valakije, vagy csak szimplán nem kellek neki. Siralmas, de ez van. És sajnos sok nő játssza el ugyanazt, mint amit a kérdésedben is szereplő "hölgy", az egyik nap normálisak, másnap már mintha teljesen megváltoztak volna, az egyik nap kedvesek, a másik nap bunkók, hülyítenek, zsarolnak stb.
2017. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján súlyos személyiségzavarban szenved. Eszedbe ne jusson kapcsolatot kezdeni vele!
2017. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!