Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdeklem vagy csak nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy csak nem akar "bunkó" lenni?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell:

-ő a nő én a pasi

-én kezdeményeztem

-csak neten dumáltunk eddig

-rengeteget dolgozik ráadáduk pont másik műszakban

-kevés a szabadidelye

-ha kérdezek ő válaszol, viszonylag kellemes hosszúságú üzeneteket küld szóval nem csak "ahan, hmmm, jah, ok" stb..

-ő mindig csak ugyan azt kérdezi vissza amit én kérdeztem


Most akkor mi van? Próbálom minél jobban megismerni, a visszakérdezéseivel ugye ugyan azt tudja meg rólam mint én róla de ezután mindig én kérdezek újra vagy folytatom valahogy a beszélgetést az adott témában.


Ilyenkor mi van?! Érdeklem is meg nem is? :D vagy csak félénk, nem mer kérdezni?! Vagy szimplán nem mer elküldeni a p*csába, nem meri megmondani, hogy nem érdeklem? A válaszai és azok tartalma kellő információt szokott tartalmazni, meglepően őszinte válaszokat ad.


Bocs ha hosszú lett, ha valami nem világos kérdezzetek nyugodtan.



2017. máj. 18. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a korábbi rossz tapasztalatai miatt nem nagyon bízik benned (és még nem is adtál rá okot, hogy tegye).


Adj időt neki, ne "nyomulj" annyira.

2017. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem taliztatok, akkor felesleges még annyit beszélgetni, mert lehet élőben nemis fogtok tetszeni egymásnak.
2017. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Szimplán nem mer elküldeni.

Mondjuk eleve nem értem, mi vonzot látsz ebben a pasiban a leirasod alapján.

2017. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

"Amit tudni kell:

-ő a nő én a pasi "

2017. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te vagy a pasi, el kéne hívnod talizni.

Amúgy eddigi tapasztalataim alapján, ha valakinél úgy érzed, hogy nem érdekled eléggé, az úgy is szokott lenni.

21L

2017. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Azért az se kizárt, hogy eleve passzívan kommunikáló. Vannak akik szívesen válaszolnak a kérdésekre hosszan is akár, de maguktól nem kezdeményeznek beszélgetést, nem kérdezősködnek, csak ritkán.
2017. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egyes:

Igazad lehet, köszi :)


Kettes:

Nem beszélünk sokat mivel én napközben dolgozom ő meg éjszaka. Egyikőnknek sem olyan a melója, hogy közben a telót lehetne nyomogatni.. egy személyes találkozót minél hamarabb szeretnék beiktatni viszont a munka és a távolság miatt necces a dolog DE nem lehetetlen.


Hármas:

Én vagyok a pasi :D

2017. máj. 18. 18:39
 8/11 A kérdező kommentje:

Ötös:

Neki kevés a szabadidelye, nekem sincs sok de jóval kedvezőbb ebből a szempontból a helyzetem. Messze lakik, annyira nem ismerjük még egymást, hogy elhívjam jobban mondva nem hinném, hogy megbízna bennem annyira, hogy bevállalna velem egy találkát. Vagy fene tudja :D A távolság annira még nem is lenne akadály..

2017. máj. 18. 18:45
 9/11 A kérdező kommentje:

Hatos:

És ez most számomra jó vagy rossz hír? :D

2017. máj. 18. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:
túlzottan ne reménykedj
2017. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!