Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltékennyé akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékennyé akar tenni vagy már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki kb 6 hét után kezdett beszélgetni, hülyülni velem , iszonyat kedves volt udvarias előzékeny de nem ismertem igazán igy nem tudtam h az alaptermészete ilyen vagy csak engem kedvel jobban. Egyszer bedurcizott rám nem tudtam h miért, gondoltam nem tudja h udvaroljon. Majd olya kedves , de semmilyen lett a viszonyunk, aztán később beszéltem egy haverjával aki visszamondta neki h tetszik nekem ez biztos h visszamondta neki, kb azóta a srác a barátnőmnek "udvarol" folyton kérdezi, hol a Kriszta, a Kriszta mit csinál stb meg teszi rá a megjegyzést h milyen csinos fiatal lány. Krisztának is tetszik a srác és flörtölget vele holott van barátja. Régen olyan csillogó szemekkel nézett rám a srác mindig mosolygott ha hallotta a hangom, olyan biztosra vettem h csakis én kellek neki, h el sem tudom hinni h nem akart.
2014. okt. 28. 19:15
 1/3 anonim válasza:
Az is lényeges lenne , hogy min durcizott be.
2014. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, állítólag nem volt semmi baja. De másnak is feltűnt, én azért gondoltam, éreztem azt hogy talán mert nem viszonoztam a közeledését, mert nem tudtam hogy beképzelem e vagy tényleg akart valamit.
2014. okt. 28. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazság szerint az a szituáció alakulhatott, ki, hogy eleinte te tetszettél neki, majd nem érezte a viszonzást így tovább lépett. Nem hiszem, hogy féltékennyé akar tenni, annak egyéb jobb módszerei is vannak. Meg lehet, hogy elbátortalanodott, vagy megijedt attól, hogyha rákérdez nálad, akkor visszautasítod. Nehéz ezt pontosan megfejteni, de szerintem ez lehet a válasz. A legegyszerűbb, ha te magad kérdezel rá az egészre. Nem kell félni a másiktól.
2014. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!