Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet nem engem akar csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem engem akar csak a betegsége miatt akar engem?

Figyelt kérdés

Fél éve egy chat oldalról megismerkedtem egy gyönyörű nővel, nagyon csinos barátaim szerint is 10 böl 10es

Én 32 évesen szűz fiú vagyok, igen nagyon nem vagyok helyes, el vagyok hízva és hát nagyon átlag alatti vagyok.

Ezzel a csínos összebarátkoztam, kiderült elég komoly krónikus betegsége alakult ki, emiatt nagyon kétségbe esett és élet kedve is elment.

Én mellette vagyok voltam mindenbe segítettem neki, kísértem minden hova, támogattam. Nagyon hálás volt emiatt nekem. Tegnap nálam volt mert nem érezte jól magát, beszélgetés közbe így egymásra néztünk és megcsókoltuk egymást és csókolóztunk egymásba el voltunk.

Nem tudom mi ez, félek nem miattam történt ez hanem csak a betegsége miatt hogy támogattam....


2017. máj. 14. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Es szerinted mi vagy te? 120 kg hus, barna szem, zsiros haj, vagy egy ember, akivel jo beszelgetni, aki meghallgatja, aki azt reagalja, amit, akire szamithat, aki tamogatja?

Haver, a segged kene a foldhoz verni, mert talaltal egy szuper csajt, aki beleszeretett a lelkedbe, es nem zavarja a ronda tested sem abban, hogy szeressen.

2017. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy krónikus beteg, még találhatna magának jó csávót, nem rád fanyalodott, hanem vmiért bejössz neki. Ez van, örüjjé.
2017. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt a példa,hogy a szèp nők között is vannak rendesek ès őszinték,akiknek nem csak modell csàvók tetszenek. A betegsége miatt vagy nem,az mindegy is...,az a lenyeg,örülj neki,hogy összejöttetek. Szerintem is, biztos hogy èrez iràntad valamit,csak úgy nem szoktak csókolgatni a lànyok fèrfiakat. Szoval nyomos oka volt,hogy azt tette hidd el :) azt akarom ezzel mondani,hogy tenyleg szerethet teged.
2017. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én hazai viszonyokhoz képest olyan 6/10-es vagyok,de ilyen igénytelen helyesírással és mondatfelépítéssel nálam labdába nem rúghatnál,még átlag feletti kinézettel sem.

Valószínűleg a nő sem egy bonyolult teremtés, amellett,hogy szegénykém elég önbizalom hiányos lehet,ha egyáltalán igaz,amit leírtál.Ha igazat írtál,ne bonyolítsd túl,örülj,hogy kifogtál egy nőt,aki túllépett azon,hogy nézel ki.Igaz,az írásod alapján a kinézet csak másodlagos probléma,pardon.

2017. máj. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy leírtad, é-s így fél év után bízhatsz benne.
2017. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!