Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs bátorságom csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs bátorságom csajozni akkor töketlen vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves leszek a közeljövőben, de még egyetlen csajt sem tudtam összeszedni, mivel félek az elutasítástól. Szoktam tetszeni a lányoknak, de a nekem tetszőknél én tehetetlen vagyok.

A minap pedig elgondolkodtam, hogy vajon mit gondolhat rólam a többi lány, fiú így, hogy mindig magamba vagyok, és soha nem csajozok.

Ezt nevezik töketlenségnek, amit én művelek? Ha nem érzem magam jónak egy csajhoz sem akkor eláshatom magam?



2018. okt. 5. 17:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
7esnel a pont. Sajnos elore vetitjuk a filmet
2018. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen feladtam. Nem csapom be magamat. /F
2018. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Erre sajnos vagy nem sajnos születni kell, genetika és egy nagy adag tulajdonság az ősöktől, amit örököltél. Ha nem vagy egy adonisz és nem is születettél gazdag családba, akkor baxhatod az egészet, általában csak olyan nőknek fogsz tetszeni, akik neked nem jönnek be. :)

Szerintem ne erőltesd, ha nem megy, építsd inkább a karriered. :) F

2018. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen megértelek, csak én vadidegen lányokhoz szeretnék odalépni az utcán, de egyszerűen nem merek... De én nem a visszautasítástól félek, hanem attól, hogy nem leszek elég jó fej stb.
2018. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A 21. században már nem úgy kéne hozzáállni az ismerkedéshez, mintha egy erő próba lenne és a férfinek kikell mutatnia a dominanciáját. Ezek hibás társadalmi és egyben konstruktív gondolkozások. Nem meghódítani és felszedni kéne a nőt, hanem megismerni és minden megy a maga útján. Egy nő nem egy tulajdon, akit kikell érdemelni és megharcolni érte, hanem egy emberi lény, aki ugyanúgy szeretetre vágyik, mint a többi ember.
2019. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A válaszokat olvasva ezért van szükség a társadalmi nemek szellemiségére és feloszlatni a maradi nemi szerepeket. Nincs olyan, hogy férfias férfi mivel ez is egy társadalmi konstrukció. Ne legyetek már ilyen barbárok, hogy erő próbának állítjátok be az ismerkedést. Ez barbárság és unintelligenség!
2019. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!