Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire töketlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire töketlen?

Figyelt kérdés
Szó szerint félek a lányoktól. Egyszerűen nem merek feléjük közeledni de még rájuk nézni de beszélgetni sem merek velük. Kevésnek érzem magamat hozzájuk és inkább úgy teszek mintha nem is érdekelnének a lányok. Mert senkinek sincsen szüksége rám ezzel tisztában vagyok.

2018. jan. 31. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nagyszünet van? Nyíregyháza, pszichológus, tudod!
2018. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem töketlenség, hanem önbizalomhiány. Méghozzá a súlyosabb fajtából.
2018. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Idealizálod őket, magadat embernek, őket felsőbbrendű lényeknek tekinted.

2. Nem ismered saját magadat, nem építesz az értékeidre, nem fogadod el a hibáidat.

3. Nem tudod, mit akarsz, nem érted, hogy működik az ismerkedés és a párkapcoslat. Mérföldkövekben gondolkodsz egy folyamat helyett, azt hiszed, hogy csak "oda kell kerülni" és nem érted, hogy "el kell jutni oda".

3. Kifogásokat gyártasz, hogy a saját felelősségedet elhárítsd. A nőket, a világot okolod, mert az sokkal kényelmesebb, mint vállalni az erőfeszítést és tenni magadért.


Gyenge vagy és ostoba (ne fossál, én is az voltam), de nem kell annak is maradnond. Mihelyt vállalod a felelősséget a saját életedben, aktív szereplőjévé válsz és képes leszel változtatni, fejlődni.

2018. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: elba­sztam a sorszámozást. Sebaj.
2018. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Kérdező, szerintem rajtad kívül mindenki nagyon unja már. Javíts ki inkább pár dolgozatot.
2018. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Uncsi vagy Balázs.
2018. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez kapcsolatteremtési probléma. Leginkább a rossz önértékelés, a negatív énkép, és az önbizalom hiánya okozza. Ha nem tudod saját magad " trenírozni", javaslom keress fel pszichomókust, ha változtatni akarsz ezen.
2018. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!