Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak a sráccal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a sráccal, ha ilyen töketlen?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, és én is neki. Célozgat is sokszor, meg mondta is, csak egyszerűen annyira félénk, hogy nem tudok vele mit kezdeni. Alapvetően nem az, de velem igen, és nem mer randira sem hívni, nemhogy csók meg ilyenek...

A nyáron elhívott 2x, meg én is őt, de nem akarom megint elhívni, mert nekem nem tetszik ez a helyzet, hogy arra vár, hogy majd én felszedem őt...

Van egy közös óránk a suliban, és nem voltam bent a héten, aztán mondja, hogy kár, de mindegy, majd akkor jövő héten talizunk...


És most megismertem egy srácot, egy hete beszélünk, nagyon kedves, és szombatra el is hívott randizni. És úgy döntöttem, elmegyek vele, mert a másik sráccal semerre nem haladnak a dolgok. Viszont nem akarom őt megbántani meg hülyíteni sem.


Mit mondjak neki?


21L


2016. nov. 9. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem tartozol magyarázattal, csak ismerkedtek még csók sem volt. Menj nyugodtan a másik sráccal randizni, aztán döntsd el te magad neked mi a jó. Ha viszont a félénkebbet választod, akkor készülj fel hogy neked kell megtörni a jeget és az azzal jár, hogy te fogsz kezdeményezni ha akarsz valamit. Lehet csak kicsit bátorítani kell, mert szegény tényleg töketlen.
2016. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

talán a célozgatás helyett beszélj vele nyíltan.


Ha meg nem akarsz vele nyíltan beszélni, akkor hagyd békén.

2016. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne csinálj a sráccal,azzal legyél együtt meg találkozz akihez vonzódsz,nem volt köztetek semmi.

Viszont ne játszmázz,ezzel azt akarom mondani,hogy ne azért menj el az egy hete megismert sráccal,hogy a másikat cselekvésre késztesd.

Döntened kell.Én voltam ebben a helyzetben(én voltam a félénk).Azért arra készülj fel,hogy lehet minden megszakad köztetek a régebbről ismert sráccal.Ez az ő személyiségétől függ.Lehet soha többé nem fogtok beszélni,nem lesztek barátok,megsértődik,illetve lehet drámázni fog,keresni hogy miért,de akkor ne add be neki a derekad.

Nekem ugyanilyen helyzet volt a tanulópénz,a lány nem engem választott,de óriásit tanultam belőle,hogy lépni kell.

21/F

2016. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2: +1.

Miért fájna végre nyitott lapokkal játszani? Ha mondjuk nem célozgatnál, meg "jeleket adnál", hanem elmondanád, hogy mi van.

És mi van akkor, ha te lépsz? El tudnád őt fogadni olyannak, amilyen? Ha igen, akkor nincs gáz. Ha nem, akkor meg minek hülyíted?

2016. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Annyira bírom, hogy mindenki a készet várja el. Lehet még nem volt barátnője, és kicsit félénk. Aztán akkor mi van? Te amikor kezdted, akkor már profi voltál, és nem kellett semmi bátorítás? Ja bocs, neked biztos könnyebb volt, mert 16 évesen már ostromoltak gondolom a srácok, és meg sem fordult a fejedben, hogy mit kéne csinálni, mert elintézték helyetted. Nem értem, hogy pláne egy 21 éves lány miért nem tud egy kicsit segíteni, vagy türelmes lenni, biztatni a gyereket. Ha meg tudod, hogy a készet várod el, akkor minek nyújtod nyár óta ezt, mint a rétes tésztát? Pozitív visszajelzés nélkül a srác nem fog változni, akkor ha így neked nem felel meg, akkor minek erőlteted? Szerencsétlennek most megint az fog lejönni, hogy ő nem kell senkinek, mert te is kikosaraztad.. Az meg, hogy töketlennek nevezed, az mindent elmond mindenről.
2016. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5: nagy igazság! Olyan vagyok, mint a srác és nekem is néha csak egy icipici bátorítás kellene, amit sosem kaptam meg... De mindenki türelmetlen ebben a mai világban, meg sem várják, míg feloldódik a másik és tenni sem tesznek érte.
2016. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Az a gond, hogy gyorsasági versenyt csinálsz a pasikkal.

Lányként mondom, hogy ne csinálj ilyet!


Tetszik neked az a félénk fiú? Kedveled?

Akkor ne dobd sutba, csak mert a másik pasi előbb fog belemászni a bugyidba!


Esélyt sem adsz annak a fiúnak, pedig lehet megveszik érted, csak nem tudja hogyan fogjon hozzá, mert fél, hogy elbacca...


Lehet, hogy ő töketlen, de te meg álnok.

2016. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy bejön nekem, mondtam már neki sok mindent a nyáron, hogy pl. hiányzik nekem, ha nem beszélünk, meg hogy amikor mással beszélek, nem érzem ugyanezt, mint vele, hogy szép a szeme, stb... Ennél egyértelműbb már nem lehet egy nő, én úgy gondolom.

Másrészt már egy éve ismerem, bár csak a nyáron randiztunk.

2016. nov. 9. 14:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, egy nő nem lehet :DDDD Ezek olyan maszlagok, amit az emberek nagy része minden nap hall. Tudod hány lány mondott már nekem ilyet úgy, hogy csak barátok voltunk? Hogy örülnek, hogy ilyen férfi, mint én, még létezik? MEg hogy milyen elegáns vagyok ma, meg ilyenek? Rengeteg. Akik ilyet mondtak, kapcsolatot nem akartak. Ezek nem jelentenek semmit, pláne, ha barátok vagytok amúgy is..
2016. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekes a felvetésed, kedves Kérdező... A lány, akivel ismerkedtem, azt állította, hogy helyes vagyok, el tudná képzelni velem, szereti a természetem, majd mikor komolyabbra fordítottam volna vele, közölte, hogy ja, amúgy ő csak barátkozni akar, nem szeretne tőlem többet. Ennyit a "jelekről".
2016. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!