Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyre több a töketlen férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több a töketlen férfi, a másik véglet aki elő adja magát, hogy ő az atya úr isten. Miért?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Miféle statisztikus vagy te? Mi meg azt honnan tudjuk, hogy milyen töketlenekkel találkozol? Nőből is épp ugyanannyi tökéletlen van, mint férfiből, minek ezen vitázni
2017. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a középső normális réteg csendesebb, ezért nem veszed őket észre.
2017. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert az átlagot nem vonod bele a "statba", mert az ő véleményük nem érdekel, csak a harsány "kiakirály-énvagyokakirály!" és a "bocsánat, hogy élek, mindenki más a hibás" végleteket látod.
2017. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illúzióid: aki előadja az atyaistent, általában az a legtöketlenebb. De mire ez a tulajdonsága felszínre kerül, addigra már halálosan magába bolondította a nőt, aki ezután mindent elnéz neki.
2017. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Biztos hogy egyre több? Nem csak inkább te jelölöd ki töketlennek őket valami divat alapján? (nincs prolipresztízsautó, ecsetfej, menő napszemüveg)
2017. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

kikérem magamnak!

egyre több lehet de a 2 véglet között van sok normális


ki húzott így fel?

2017. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs kérdező, de ezt én is észrevettem.

Egy biztos, nekem egyik se kell.

2017. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Megint csak általánosítasz. Mit értesz azon hogy töketlen? Nem szólítja meg a lányokat, nem veszi a jeleket, nem party arc? A kettő között is vannak, pl én. Nem vagyok töketlen, se isten. Átlagos, normális, ,,jófiú"-nak tartom magam, aki képes szeretni és megadhatja a boldogságot 1!! lánynak, ha eljön az ideje.

F.

2017. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Uraim, uraim, mindenki nyugodjon meg.


A kérdező hölgy nyilván épp elég férfi társunkról vett nyál és egyéb testnedv mintát, hogy képes egy kb 4,5 millió 18 év feletti férfit számláló országban ilyen statisztikát megállapítani.


kész átjáróház lehet szegény élete, ne húzzátok fel magatokat a statisztikáján. Inkább köszönjük meg neki hogy feláldozza magát a tudomány oltárán, és férfiak ezreivel megy randira, bújik össze, hogy ilyen szomorú adatokra fény derüljön.

2017. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
(nyitnod kell egy harmadik kategóriát is kérdező, a cinikus troll. Jelen!)
2017. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!