Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merek oda menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek oda menni a nőkhöz ismerkedni? Évek óta próbálkozok de még mindig nincsen bátorságom! Az is gond hogy nem tudom mit mondjak! Lehet hogy sose lesz barátnőm? F

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom ez milyen érzés, de én sok tapasztalat után tudok pár tanácsot adni ha érdekel privbe.
2016. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. önbizalomhiányos vagy

2. félsz a csalódástól

3. félsz, hogy te fogsz a másiknak csalódást okozni

4. túlságosan rágörcsölsz a dologra

5. az, hogy te miért nem mersz, erre CSAK TE TUDSZ VÁLASZOLNI, MÁS NEM!

6. mit veszítesz, ha leszólítasz egy lányt?

2016. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mert töketlen vagy



Ne ismerkedni menj oda kezdetben, hanem útbaigazítást kérni, megkérdezni az időt, stb.

2016. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

beszégetni menj oda, ne ismerkedni. Mintha a haveroddal beszélgetnél. Úgy neked se, a lánynak se lesz kényes, görcsös a szitu. Én pl. manapság egyre többet beszélgetek csinos, fiatal, pultos, eladó lányokkal, és idős bácsikkal-nénikkel, akik kikapcsolódni vannak a városba. Ne görcsölj, kommunikálj sokat! beszélgess szinte mindenkivel, akivel csak lehet.


Mit mondjál? Bármit, ami hha ránézel eszedbe jut. De azért a csajnak ne azt mond rögtön h de jó segged van..


28f

2016. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hmm..

Nő vagyok 24 éves. Nekem az jön be ( meglepő módon) ha a férfi kedves, udvariad, intlligens és! van egy egészséges de nem túlzó magabiztossága.

Ha leszólítanak attól függ hol / pl. buszon, könyvtárban ilyen helyeken oké, szórakozó helyeken inkább óvatos vagyok...

Hogy hogyan kell leszólítani? Kezdésnek arcmimika kell hozzá- kis szemezés, mosolygás. Aztán egy közös pont megtalálása pl. kávézóban - Neked is a xyz ízlik? Könyveknél- Segíthetek? Én ezt ajánlom, mert hú de jó könyv.

Na ilyenek, ha seggem dícsérnék röhögnék oszt menekülnék. Ha nyíltan randira hívnának akkor is.

Alap, hogy a közös téma kitalálása után egyből mutatkozz is be. Érdeklődj felőle- te gyakran jársz ide stb, csak a külsejét ne dícsérd látványosan mert futni fog, azt majd az első randin.

Nekem ennyi elég lenne amit leírtam, mert alapból szeretem, ha egy fiú ilyen aranyosan "szólít" le. Ha bejönnél összképileg tuti meg is adnám a számom meg randiznék veled.


Nekem ennyi tuti elég. Hajrá!

2016. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy nem merek meg szólitani senkit!

Az is gáz hogy pár mondat után nem tudnák mndani semmit!Sose gondoltam hogy ez nem fog menni nekem!

2016. nov. 10. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Találd fel magad, teljes weboldalak szólnak erről a problémáról, hogy mit és mikor mondj (nyilván nem érdekes sablonokat követni, de átvehetsz pár ötletet, amíg jobban megered a nyelved). Gondolom, a barátaidnak is tudsz mit mondani és velük nem fogysz ki a szóból.
2016. nov. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még barátaim sincsennek!Elég béna vagyok az ilyen dolgokban!
2016. nov. 11. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!