Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs bátorságom csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs bátorságom csajozni akkor töketlen vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves leszek a közeljövőben, de még egyetlen csajt sem tudtam összeszedni, mivel félek az elutasítástól. Szoktam tetszeni a lányoknak, de a nekem tetszőknél én tehetetlen vagyok.

A minap pedig elgondolkodtam, hogy vajon mit gondolhat rólam a többi lány, fiú így, hogy mindig magamba vagyok, és soha nem csajozok.

Ezt nevezik töketlenségnek, amit én művelek? Ha nem érzem magam jónak egy csajhoz sem akkor eláshatom magam?



2018. okt. 5. 17:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Igen.
2018. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint valószínű, hogy a közgondolkodás ezt töketlenségnek tartja. De szerintem ez esetben sokkal fontosabb lenne, hogy tőlük teljesen függetlenül te magad döntsd el, hogy milyennek, kinek látod magadat, vagy hogy éppenséggel ki akarsz lenni, kivé akarsz válni.

Most egyébként mi a valódi problémád: hogy mások mit gondolnak rólad, vagy az, hogy nem tudsz / mersz becsajozni? Ha mindkettő, akkor melyik a NAGYOBB probléma számodra?

2018. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Mindkettő probléma, de a legnagyobb az, hogy nem tudok becsajozni. Az, hogy mit gondolnak rólam az nem akkora baj, de értitek. Ha már csak legyintenek a fiúk, hogy mekkora szerencsétlen vagyok az sem esik túl jól ráadásba.

Magamat pedig úgy általánosságban nem tartom egy nyomoréknak csak ez a félelem ami visszahúz.

2018. okt. 5. 17:52
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy! Pont forditva. (Töketlen vagy, azért nincs bátorságod csajozni.)
2018. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Vagy csajozol vagy valj olyanna,akit a nok szednek fel.

N/36

2018. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Olyanná válnék szívesen, de nagyon jóképű nem vagyok így biztos, hogy nem fognak engem a nők felszedni. A viselkedésem, személyiségem is amolyan kis szürke kisegér. Ezért sem merek csajozni mert csak kinevettetném magam, és ezért nem állnak sorban a lányok sem előttem mert senki nem akar engem.
2018. okt. 5. 18:46
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

Hát, kisgyerek nekem egyből a Nyuszika és a róka esete jutott eszembe, amikor a Nyuszika elmegy a rókához kölcsönkérni a fűnyírót.

Egész úton azon agyal, hogy ha elkéri, akkor a róka biztos nem adja oda.

Útközben százszor is elpróbálja, hogy hogy fogja elkérni, de mindig arra a következtetésre jut, hogy úgysem fogja odaadni...

Végre megérkezik a róka odújához, becsenget.

Kis idő múlva kijön a róka: - Mit szeretnél Nyuszika?

-Tudod mit, róka?! Ba.zdmeg a fűnyíródat...

2018. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem olvastam el a kismonológod, a többi valaszodban valószínűleg magadat mentegeded, úgyhogy ha akarsz csajt, ne töketlenkedj legyszi. Mert most töketlen vagy. Bocsesz.
2018. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Szeretnék csajt, de ekkora árat nem fizetek érte úgy, hogy még a siker sem biztos.

Rendre közeli távolságból, naponta látott ismerősökből kerülnek ki azok a lányok, akik tetszenek. Előttük pedig nem fogom magam beégetni.

Ha pedig nem adja a jelét egyikőjük sem, hogy vevő volna rám (mosolygás, szemezés, akár facebook bejelölés) akkor kár is volna bepróbálkozni mert úgyis elutasítanának. Ebben nincs róka meg nyúl esete. Szerintem ez egy jól meggondolt, logikus gondolatmenet.

2018. okt. 6. 10:37
 10/27 anonim ***** válasza:

“Ha pedig nem adja a jelét egyikőjük sem, hogy vevő volna rám (mosolygás, szemezés, akár facebook bejelölés) akkor kár is volna bepróbálkozni mert úgyis elutasítanának. ”


Igen! Olyan lányoknál próbálkozz akik visszamosolyognak. Próbáld meg a kicsit ducibb lányoknál ! Ha te nem nézel ki jól , abban az esetben ne is a legszebb csajoknál várd a csodát!

2018. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!