Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs bátorságom csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs bátorságom csajozni akkor töketlen vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves leszek a közeljövőben, de még egyetlen csajt sem tudtam összeszedni, mivel félek az elutasítástól. Szoktam tetszeni a lányoknak, de a nekem tetszőknél én tehetetlen vagyok.

A minap pedig elgondolkodtam, hogy vajon mit gondolhat rólam a többi lány, fiú így, hogy mindig magamba vagyok, és soha nem csajozok.

Ezt nevezik töketlenségnek, amit én művelek? Ha nem érzem magam jónak egy csajhoz sem akkor eláshatom magam?



2018. okt. 5. 17:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

A kicsit ducibb lányok is épp úgy viselkednek mint a csinos társaik. Levegőnek néznek, ők sem mosolyognak akkor miért próbálkozzak náluk?! Ennyi erővel nyugodtan megpróbálhatnám a szép lányoknál is.

Annyira semleges lennék hát, hogy senki sem hajlandó kinyilvánítani a szimpátiáját?

2018. okt. 6. 16:52
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj rám egy percre, töketlen barátom! SENKI sem úgy születik, hogy tud csajozni. Mindenki a SAJÁT KUDARCAI árán tanulja meg ennek a csínját-bínját.

Fiatal koromban hírhedten nagy szoknyapecér voltam. De ha úgy alaposan utánaszámolok, átlag 10 próbálkozás után jött egy sikeres ismerkedés. Érted? Le kell nyelni, ha pofára estél. Fel kell kelni és újra (máshogy) próbálkozni.

És még valami; most

2018. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, bezáródott.

Szóval most tedd félre egy kicsit a gépet, a telefont, vonulj félre, és gondold végig, hogy ugyan miféle tragédia fog érni, ha valaki nemet mond? Azt hiszed, kinevet? Frászt! Becsülni fog, hogy legalább próbálkoztál. Persze lehet, hogy a barátnőiddel majd vihognak egyet, de hidd el, amikor magukra maradnak, ők is ugyanazt fogják gondolni.

2018. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek. Ráadásul ez az élet rendje, hogy a férfi kezdeményez, feldolgozza az esetleges kudarcot és emelt fővel megy tovább.
2018. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megy. Földbegyökerezik a lábam már a gondolattól is, hogy valakihez odamenjek. Mit gondolhat majd? Hogy mit akarhat tőlem ez a rusnyaság? Inkább nem... Ha 10-ből egy lánynál sikerem volna akkor sem mernék
2018. okt. 10. 09:37
 16/27 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, gyenge vagy. Sokan vannak még így. Akkor viszont törődj bele, hogy csak a csodában bízhatsz. :)
2018. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy. A lányok nem fognak felszedni, mert a férfias férfiakat szeretik. Ha ezen nem változtatsz, akkor egyedül maradsz. Mérlegelj, hogy ez megéri-e neked, vagy sem. Ha nem csinálsz semmit, az olyan, mintha nem is akarnád, hisz elmulasztod a legszebb éveidet a siránkozással.
2018. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Igen és a csodákban meg ne bízz, hanem akkor inkább törődj bele, hogy egyedül fogod leélni az életedet ha nem változtatsz a hozzáállásodon, gondolkodásmódodon.
2018. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Egy férfias férfi, aki jó genetikai tulajdonságokkal rendelkezik, van karizmája és a környezete is elismeri az elhiszem, hogy férfias és mer lépni. Azzal is tisztában vagyok, hogy a lányok az ilyen pasikat szeretik.

Csak ha valaki nem ilyen (én) annak hogyan lehetne mégis sikere, hogyan vehetnék észre?

Valljuk be, 70%-ban bukta...

Azzal meg, hogy elmennek a fiatal éveim nem tudok mit kezdeni. Ha olyan volnék biztos falnám az életet.

Az meg, hogy változtassak a stílusomon, külsőmön nem hozott semmilyen eredményt. Attól még nem lettem vonzóbb, esetleg ápoltabb.

2018. okt. 10. 13:36
 20/27 anonim ***** válasza:
Igazad van teljesen. Jól érvelsz magad ellen nagyon. :)
2018. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!