Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt? 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt? 25 éves nőként ez már ennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Hol tudnék ismerkedni Hajdú-Bihar megyében 25 éves nőként? Tényleg ennyire nehéz már ebben a korban, mert mindenkinek a tizenévesek kellenek?

#társkeresés #keresem a párom
2018. szept. 29. 15:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
39%

Megkaptam, csak azt annyira nevetségesnek tartottam, hogy nem akartam ide kirakni. Ne haragudj, de ha valaki iránt érzései vannak az embernek, akkor nem próbál meg megszabadulni tőle azzal, hogy kitalálja már hazafele úton, hogy messze lakik a másik és keressen másik lányt. :D Majd amikor kiderül a kis afférod, akkor nem bocsánatot kérsz, hogy hazudtál, hanem letiltasz azzal, hogy csak dugni akartál velem és nem érdekelnek az érzéseim.


Keress egy pszichológust Debrecenben! Mert különben eltudom képzelni, hogy minden igaz amit mondasz, csak ilyen szétesett személyiséggel soha nem lesz normális és boldog párkapcsolatod...

2018. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 peca1000 ***** válasza:
Küldj fotót privátban, megmondom, hogy a kinézeteddel mi a baj, ha van egyáltalán.
2018. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Ha valaki iránt érzései vannak az embernek, az nem lelketlen sz*ralakozza le. És nem írja rá, hogy elmebeteg. Feladom.
2018. szept. 29. 21:09
 34/37 anonim ***** válasza:
39%
Nem hiszlek el... :D Ha azt írod valakinek, hogy leszrod az érzéseit, mégis mit vársz? Te is le elmebetegeztél különben. :D Különben meg már rég feladtad, ne dumálj, inkább válaszolgass a jelentkezőnek. Csináltam neked reklámot, látod. :D
2018. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
A férfi manipulatív és indulatkezelési problémái vannak, a nő pedig labilis személyiségű. Tényleg mindkettőtöknek fel kellene keresnie egy jó szakembert, aki segíteni tud nektek.
2018. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Aha. Manipulativ vagyok. Én. Ő nem, aki 1,5 hónapig játszotta az ártatlan kislányt. :D Az indulatkezelési problémáim és a lelki instabilitást viszont elismerem.
2018. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
36%
Két ilyen nővel is beszélgettem már! 10 különböző vasat tart a tűzben és nem érti végül miért nem kell senkinek !
2018. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!